Przełom w "Tańcu z Gwiazdami"! Pavlović pochwaliła Żyłę i zdobyła się na wyjątkowy gest

Hanna Skowron 23.03.2019
Justyna Żyła i Tomasz Barański
Fotografia: instagram.com/tomaszbaranski

Do tej pory Justyna Żyła nie mogła liczyć na ciepłe słowa ze strony ostrej jurorki. W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" nastąpił w tej kwestii przełom!

Udział Justyny Żyły w "Tańcu z Gwiazdami" od samego początku budzi wiele emocji. Była żona polskiego skoczka namieszała w polskim show-biznesie, opowiadając głośno o tym, jak potraktował ją były mąż. W ten sposób zagwarantowała sobie 5 minut sławy - dostała własny program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta" i zaproszono ją do udziału w tanecznym show.

W "Tańcu z Gwiazdami" Żyła ma szansę pokazać, jak idzie jej nauka tańca. Niestety mimo szczerych chęci jurorzy nie mają o jej umiejętnościach najlepszego zdania, o czym świadczą przytyki ze strony Iwony Pavlović. Jednak z ostatnim odcinku programu miał miejsce wyraźny przełom!

Iwona Pavlović chwali Justynę Żyłę

Dotychczas Justyna Żyła otrzymywała niskie noty za swoje pokazy w "Tańcu z Gwiazdami". Jednak mogła liczyć na duże poparcie ze strony publiczności. W czwartym odcinku Iwona Pavlović, która do tej pory nie szczędziła krytyki pod adresem gwiazdy, w końcu ją skomplementowała!

Justyna Żyła wraz z Tomaszem Barańskim zaprezentowali tym razem zmysłową rumbę. I w końcu taniec spodobał się jurorom.

Ja staję od razu, jeśli mogę. Ponieważ pierwszy raz kochanie idę Ci pogratulować, bo Twój taniec był pierwszy raz do oglądania. Pierwszy raz mam wrażenie, że wiem, gdzie jesteś! - powiedziała Iwona Pavlović.

Następnie zdobyła się na to, aby uścisnąć Justynie rękę.

Myślicie, że w końcu nastąpił przełom i Justyna zacznie otrzymywać wyższe noty?

EN_01369013_0288
Fotografia: Eastnews

Niesamowity projekt podbija serca internautów! Zobaczcie zdjęcia gwiazd z ich młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów