"Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan zaprezentowała swojego partnera

Barbara Kurdej-Szatan w kostiumie tanecznym i czerwonymi ustami na próbach do programu "Taniec z Gwiazdami"
Fotografia: Instagram/Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to bez wątpienia najgorętsze nazwisko 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Teraz aktorka zdradziła, kto będzie jej partnerem na parkiecie.

"Taniec z Gwiazdami" już we wrześniu powróci na antenę Polsatu z jubileuszową, 10. edycją. Choć niedawno poznaliśmy wszystkie gwiazdy, które wezmą udział w show, do tej pory nie wiedzieliśmy, kto będzie tańczył z nimi na parkiecie. Teraz wiemy już jednak nieco więcej. Barbara Kurdej-Szatan będzie jedną z największych gwiazd tej edycji. Aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i na Instagramie opublikowała zdjęcie ze swoim tanecznym partnerem.

Zobacz także: Sandra Kubicka kontuzjowana podczas treningu do "TzG". Co dalej z jej udziałem w programie?

"Taniec z Gwiazdami": z kim zatańczy Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan to najgorętsze nazwisko 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Co ciekawe, w show weźmie udział również jej mąż, Rafał Szatan.

Nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiali się, kto będzie partnerem Basi na parkiecie. Wielu obstawiało Rafała Maseraka. Wiemy już jednak, że ten zatańczy z inną gwiazdą. A kto będzie partnerem Kurdej-Szatan?

Tę radosną nowinę ogłosiła główna zainteresowana. Basia opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim partnerem z programu. Okazuje się, że będzie nim tancerz Jacek Jeschke

Ta dam! Oto my. Jacek i Barbara. Jacek Jeschke - mój boski, taneczny partner. Będzie zmagał się i troszczył o moje perfekcyjne kroki. Ja walczę na treningach, walczę. Póki co jest bardzo cierpliwy - napisała aktorka.

Jacek Jeschke ma 28 lat i brał już udział w "Tańcu z Gwiazdami". Do tej pory występował u boku: Ewy Błachnio, Pauliny Chylewskiej oraz Anny Karczmarczyk. Z ostatnią z nich wygrał nawet 5. edycję show! Ciekawe, czy ten sukces uda mu się powtórzyć u boku Basi.

Zobacz także: Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" miała wypadek na hulajnodze. Trafiła do szpitala

Z jaką gwiazdą powinieneś wybrać się na wspólna imprezę? Sprawdź, rozwiązując nasz quiz!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów