"Taniec z Gwiazdami": Znamy pierwszą i największą gwiazdę 10. edycji programu! Fani: "Tylko nie to"

"Taniec z Gwiazdami": jurorzy
Fotografia: TRICOLORS/East News

Już znamy nazwisko pierwszej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami"! Jesteśmy zaskoczeni. W szoku są też widzowie, którzy podzielili się opiniami na ten temat.

"Taniec z Gwiazdami" już jesienią powróci na antenę Polsatu z 10. edycją. Producenci mają twardy orzech do zgryzienia, ponieważ po tylu latach w show-biznesie jest coraz mniej celebrytów, którzy chcieliby zatańczyć przed milionami widzów. Udało im się jednak przygotować dla nas prawdziwą niespodziankę! Stacja Polsat ogłosiła właśnie nazwisko pierwszej gwiazdy 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Akurat tej pani nie spodziewaliśmy się w niej zobaczyć.

Zobacz także: Kurdej-Szatan rozstaje się z TVP. Jest oficjalne oświadczenie. "Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną"

"Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan w 10. edycji programu!

Okazuje się, że na udział w programie zdecydowała się Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka do tej pory była związana z TVP, w związku z czym nie mogła występować w produkcjach konkurencyjnych telewizji. Teraz się to zmieniło.

O rozstaniu Kurdej-Szatan z TVP było naprawdę głośno. Właściwie od razu po oficjalnym ogłoszeniu tej decyzji gwiazda poprowadziła koncert Przebojowe Opole 2019, który transmitowany był w Polsacie. Jej współpraca ze stacją na tym się nie skończyła.

Oto nasza pierwsza gwiazda 10. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" - Kurdej-Szatan - aktorka i wokalistka. Gra w musicalach, serialach, filmach, znacie ją doskonale z serialu "W rytmie serca" - pochwaliła się stacja Polsat w mediach społecznościowych.

Niektórzy fani programu i Basi bardzo ucieszyli się z tej informacji.

Już teraz wiadomo, kto wygra tę edycję!

Super. Trzymam kciuki za Basię.

Nadszedł już ten czas, powodzenia.

Nie wszyscy jednak tak entuzjastycznie przyjęli nowiny ogłoszone przez Polsat.

Tylko nie to.

Tragedia, ciągną ją wszędzie.

Nawet tam? Litości.

A jak wam podoba się ten pomysł? Będziecie kibicować Basi? My jesteśmy bardzo ciekawi, z kim zatańczy.

Zobacz także: Kurdej-Szatan odeszła z TVP. Czy zniknie też z "M jak miłość"? Zdradziła losy Joasi!

Z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną zabawę? Koniecznie odpowiedz na kilka prostych pytań i uzyskaj wynik. Do dzieła!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów