100. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Ogromna niespodzianka od jury

Sandra Banach 19.10.2019
"Taniec z gwiazdami" 6. odcinek 10. edycja
Fotografia: EastNews/PiotrMolecki

W ubiegły piątek stacja Polsat wyemitowała setny odcinek „Tańca z Gwiazdami” . Jurorzy na tę okazję przygotowali ogromną niespodziankę!

Za nami 6. odcinek 10. edycji programu „Tańca z Gwiazdami”. W piątek, 18 października na widzów tanecznego show czekało mnóstwo atrakcji. Na widowni mogliśmy zobaczyć uczestników z poprzednich edycji, m.in. Beatę Tadlę, Cleo, Ewelinę Lisowską, Olgę Kalicką, Joanne Moro, a także Anetę Zając i Katarzynę Dziurską.

100. odcinek „Tańca z Gwiazdami”

Jeszcze przed rozpoczęciem 6. odcinka 10. edycji „Tańca z Gwiazdami” dowiedzieliśmy się z social mediów, że Adam Adonis uległ poważnej kontuzji. Piątkowy występ Sandry Kubickiej stanął pod znakiem zapytania. Modelka wystąpiła jednak razem z Wojciechem Jeschke. Wspólnie zatańczyli fokstrota i taniec współczesny. Jurorzy byli zachwyceni ich występem i zgodnie stwierdzili, że Sandra Kubicka razem z Basią Kurdej-Szatan powinny spotkać się w finale.

Niespodzianka w 6. odcinku 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”

W jubileuszowym odcinku „Tańca z Gwiazdami” jurorzy przygotowali dla walczących par ogromną niespodziankę. Żaden z uczestników nie odpadł z programu. Wszystkie pary przeszły do kolejnego odcinka i nadal walczą o Kryształową Kulę.

W piątkowym show najgorzej wypadła jednak Magda Bereda tańcząca z Kamilem Kurczokiem. Za tango otrzymali 18 punktów. Słabej sytuacji punktowej piosenkarki nie poprawił także pojedynek na jive’a. Wygrała go bezkonkurencyjnie Ola Kot i zgarnęła dodatkowe 3 punkty.

Najwyższe miejsce w ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami” trafiło do Basi Kurdej-Szatan i Jacka Jaschke. Para ponownie zachwyciła jury.

Do tej pory w programie zostało sześć par. Macie swoją ulubioną?

Zobacz także: Paweł Fajdek z ojcem w "Starsza pani musi fiknąć". Polały się łzy. "Twarde wychowanie się we mnie odcisnęło"

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, w którym programie powinieneś wystąpić. Do dzieła! 

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów