"Taniec z Gwiazdami" powróci! 10 edycja programu już jesienią!

Iwona Pavlović za stołem jurorskim w programie Polsatu "Taniec z Gwiazdami"
Fotografia: Jan BIELECKI/East News

"Taniec z Gwiazdami" wraca z 10. edycją! Już jesienią stacja Polsat wyemituje nową odsłonę programu. Kto zatańczy? Są pierwsze spekulacje dotyczące uczestników.

"Taniec z Gwiazdami" to jeden z najdłużej emitowanych programów w historii telewizji. Pierwszy odcinek polskiej wersji został wyemitowany w 2005 roku. Zmieniła się stacja go emitująca, prowadzący, jurorzy, a przede wszystkim uczestnicy. Wciąż jednak niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że Polsat, który obecnie emituje "Taniec z Gwiazdami", zdecydował się na 10. edycję! Program powróci już jesienią, a my powoli poznajemy pierwsze nazwiska uczestników.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" 9: Znamy zwycięzcę. Kto oczarował widzów?

"Taniec z Gwiazdami": 10 edycja jesienią w Polsacie

9. edycja "Tańca z Gwiazdami" była bardzo emocjonująca. Najpierw kontrowersje budziła jedna z uczestniczek - Justyna Żyła, która tańczyła z Tomaszem Barańskim. Między nią a Iwoną Pavlović, czyli legendarną już jurorką programu, doszło do ostrej wymiany zdań. 

Następnie kontrowersje wzbudził finał 9. edycji. Niektórzy widzowie zarzucili producentom, że głosowanie zostało ustawione. Ich zdaniem powinien wygrać Gimper, a nie Joanna Mazur.

Emocje związane z 9. edycją "Tańca z Gwiazdami" bez wątpienia przeniosły się na oglądalność programu, który stał się hitem. Trudno się dziwić zatem, że Polsat zdecydował się na wyemitowanie kolejnej, 10. już edycji tanecznego show. Stacja poinformowała o tym na Instagramie programu, publikując zdjęcie tańczących Iwony Pavlović i Andrzeja Grabowskiego.

Tańczymy dalej! Już od września #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #10edycja - możemy przeczytać w poście.

Fani programu od razu zaczęli komentować, kogo chcieliby zobaczyć w nowej edycji. Czy ich przypuszczenia się sprawdzą?

Zobacz także: "Top Model" powraca na antenę TVN! Co już wiemy o nowej edycji?

"Taniec z Gwiazdami" 10: uczestnicy

Jak na razie oczywiście nie poznaliśmy uczestników 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". W mediach pojawiają się jednak pierwsze spekulacje. 

Tym samym w mediach pojawiła się informacja, że w nowej edycji pojawi się córka Adama Małysza - Karolina Małysz

Prawdopodobnie zgodzi się na udział. Na samym starcie będzie miała dużą przewagę, bo w dzieciństwie tańczyła taniec towarzyski - informuje Pomponik.pl.

Również Iwona Pavlović podgrzewa atmosferę oczekiwania. W jednym z wywiadów powiedziała, kogo chciałaby zobaczyć na parkiecie. Na jej liście znaleźli się: Beata Kozidrak, Krzysztof Hołowczyc oraz Cezary Pazura. Myślicie, że któraś z tych gwiazd zdecyduje się wystąpić w show?

Zobacz także: Karolina Małysz zaręczyła się! Córka Adama Małysza pokazała pierścionek zaręczynowy

Żeby zostać gwiazdą, trzeba od czegoś zacząć. Doskonale wiedzą o tym te wokalistki, które rozpoczynały swoją karierę od "Szansy na sukces"!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów