"Zaskocz mnie!": Myślała, że wystąpi w teledysku. Nagle okazało się, że chodzi o coś innego. Reakcja bezbłędna

Katarzyna Leszczyńska 07.03.2018
To, co się wydarzyło, doprowadziło ją do łez
Fotografia: TVN Style

Wzruszająca reakcja uczestniczki "Zaskocz mnie!". Takiego obrotu spraw na pewno się nie spodziewała.

Niedawno na antenie stacji TVN Style ruszył nowy program, pt. „Zaskocz mnie!”. Prowadząca, Anna Lucińska, pomaga w nim przygotować uczestnikom wyjątkowe niespodzianki dla ich najbliższych. W programie pojawią się różne okazje, m.in.: urodziny oraz rocznice. Pierwszy odcinek sezonu był jednak naprawdę poruszający. Gdy zobaczycie jego finał, nie będziecie w stanie ukryć łez.

Zobacz także: Jeśli zauważysz u mężczyzny te zachowania, szykuj się na zaręczyny. Ekspertka podpowiada, na co zwrócić szczególną uwagę

Elwira, dziewczyna głównego bohatera, dostała propozycję wystąpienia w teledysku piosenkarki, Sabiny Jeszki. Dziewczyna siedziała zasłuchana w piosenkę, gdy nagle ujrzała swojego ukochanego, który przypłynął na miejsce łodzią. Gdy dotarł do ukochanej, uklęknął i się jej oświadczył. Trzeba przyznać, że te zaręczyny były naprawdę oryginalne.

Dominik poprosił o pomoc Annę Lucińską, ponieważ chciał, żeby ta chwila była wyjątkowa i romantyczna. On sam postanowił pojawić się niczym James Bond. Myślicie, że mu się udało? Elwira była w ogromnym szoku. Ostatecznie przyjęła propozycję ukochanego i zgodziła się zostać jego żoną. Reakcja dziewczyny jednak jest bezbłędna. Zobaczcie sami w poniższym wideo. Mega wzruszające!

Zobacz także: Kiedy jest najlepszy czas na oświadczyny? Tego dnia zaręcza się najwięcej par

Zobaczcie w poniższej galerii, jakim kobietom mężczyźni nie chcą się oświadczyć?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów