Już jest TVN24 GO - pierwsza w Europie informacyjna platforma VOD!

TVN24 GO: pierwsza w Europie informacyjna platforma VOD
Fotografia: Screen/go.tvn24.pl

TVN24 wychodzi na przeciw swoim widzom i tworzy pierwszą w Europie platformę VOD w całości poświęconą serwisom informacyjnym. Wiemy, jaka jest cena dostępu.

TVN24 to najpopularniejsza stacja informacyjna w Polsce. Nic więc dziwnego, że Grupa TVN Discovery Polska postanowiła wykorzystać jej popularność w celach biznesowych. 30 maja ruszyła wersja beta nowej platformy VOD stworzonej przez stację TVN24. TVN24 GO to pierwsza w Europie tego typu platforma streamingowa, która w całości poświęcona jest serwisom informacyjnym. Na jakich zasadach będzie działać, jaka jest cena i co będzie można na niej znaleźć? 

Zobacz także: "Chyłka" wróci z 2. sezonem! TVN ogłosił szczegóły kontynuacji serialu

TVN24 GO: czym jest i co można znaleźć na tej platformie?

TVN24 jest najpopularniejszą stacją tematyczną w Polsce, co wynika z badań rynkowych. Dociera aż do 90% klientów telewizji cyfrowych i kablowych w Polsce. Nic więc dziwnego, że szefowie stacji postanowili to wykorzystać.

Od 30 maja dostępna jest wersja beta platformy VOD w całości poświęconej informacji. To pierwsza tego typu platforma na rynku europejskim.

Oprócz rozrywki i sportu dostępnego w Player.pl treści informacyjne to trzeci element potrzebny każdego dnia naszym użytkownikom. Mieliśmy do wyboru zbudować nową nogę Playera, albo stworzyć osobny serwis dedykowany newsom. Zdecydowaliśmy się na drugi wariant - mówi Maciej Gozdowski, członek zarządu TVN Digital w Grupie TVN Discovery Polska w rozmowie z "Business Insider". 

Na platformie znajdą się pełne wydania programów i magazynów TVN24. Twórcy serwisu udostępnią też pełną ofertę programową TVN24 i TVN24 BiS. Wszystkie programy będą dostępne na platformie od razu po emisji w telewizji. W miejscach, gdzie do tej pory były dostępne, nie będzie już można ich oglądać.

Platforma TVN24 GO dostępna będzie oczywiście za opłatą, jak wszystkie tego typu serwisy. Jej koszt to 10 złotych miesięcznie.

Zobacz także: Top Model powraca na antenę TVN! Co już wiemy o nowej edycji?

Już niedługo na antenę TVN-u powróci serial "39 i pół"! Zobacz, jak przez lata zmieniły się gwiazdy produkcji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów