TVN zawiesza program "MasterChef Junior". Decyzja stacji nie powinna dziwić

Redakcja 23.03.2017
Michel Moran, Anna Starmach, Mateusz Gessler
Fotografia: East News

W najbliższą niedzielę nie zobaczymy zmagań młodych i zdolnych kucharzy. 

Stacja TVN 26 marca nie wyemituje odcinka "MasterChef Junior". 

W najbliższą niedzielę TVN nie wyemituje swojego hitu, w którym młodzi kucharze zmagają się z wyjątkowo trudnymi zadaniami. Stacja telewizyjna nie poinformowała, dlaczego zdecydowała się na ten krok, ale spekuluje się, że na zmianę ramówki wpływ ma telewizja Polsat, która w tym samym czasie na swojej antenie wyemituje prawdziwy hit, który z pewnością przyciągnie przed telewizory miliony Polaków. 

Jak podaje Teleshow.wp.pl, fani programu "MasterChef Junior" na swój ulubiony kulinarny program będą musieli poczekać tydzień dłużej. TVN wprowadził zmiany w ramówce i zamiast zmagań młodych kucharzy wyemituje komedię romantyczną "Z ust do ust" z Jennifer Aniston i Kevinem Costnerem w rolach głównych. I choć TVN zapewnia, że zaległy odcinek zostanie pokazany w późniejszym terminie, wciąż nie poinformował, dlaczego zdecydował się na taki krok. 

Słuszna decyzja?

Podejrzewa się, że może to być spowodowane faktem, że w tym samym czasie na Polsacie transmitowany będzie mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata 2018, w którym polscy piłkarze spotkają się na murawie z piłkarzami z Czarnogóry. Nie jest przecież tajemnicą, że tak ważne imprezy sportowe przyciągają przed telewizory miliony fanów piłki nożnej. 

"MasterChef Junior" to program, który podbił serca widzów na całym świecie. W polskiej edycji zmagania małych kucharzy oceniają Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler. Wszystko wskazuje na to, że program przypadł do gustu polskim telewidzom, bo oglądalność drugiego sezonu gromadzi większą widownię przed telewizorami niż pierwszy sezon show. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów