Szczęsny: W dobrych restauracjach kobieta dostaje kartę bez cen. Komentarz Wojewódzkiego mocno go zaskoczył

Anna Respondek 15.11.2017
Kuba Wojewódzki, Wojciech Szczęsny i Renata Kaczoruk
Fotografia: Instagram/kuba_wojewodzki_official/renul_ka

Nie zabrakło również tematu "Renulki".

Wojciech Szczęsny po raz drugi był gościem programu Kuby Wojewódzkiego. 27-letni bramkarz rozmawiał z prowadzącym o pieniądzach i nadchodzącym Mundialu, jednak już sama jego wizyta sprawiła, że showman popadł w nostalgię i zaczął z rozrzewnieniem wspominać czasy młodości. 

Kiedy byłem małym chłopcem, gwiazdami popkultury były gwiazdy futbolu: Deyna, Lubański, Szarmach, Lato. To było dawno temu i rządzili komuniści. Dziś znów gwiazdami popkultury są futboliści: Lewandowski, Szczęsny, Krychowiak. I znów rządzą komuniści. Czyli historia zatoczyła koło. Popatrz Wojtek, ile osób tu dla ciebie przyszło - powiedział. 

Szczęsny poczuł się nieco zawstydzony tą sytuacją i stwierdził, że on "przyszedł tutaj dla Rojka". Wojewódzki przeszedł od razu do najważniejszego dla niego tematu i zaczął wypytywać gościa o to, czy faktycznie nie ma czasu wydawać pieniędzy, bo przecież zarobić w rok 4 miliony euro "to dużo". Bramkarz zdziwił się, skąd prowadzący ma takie informacje, ale bez problemu odpowiedział na to pytanie. 

Pamiętam, jak rozmawialiśmy poprzednim razem, to powiedziałem, że nie dam rady przebić Hajto, bo nie umiem przebalować dwudziestu baniek. I nie próbowałem nawet. Jeżdżę służbowym samochodem. W klubie dostałem jeepa i nim jeżdżę. Nawet nie mogę na trening przyjechać innym samochodem. To jest Cherokee 3 litry turbo w dieselku. Co mam zrobić, tak mi dali, nie ma tam innych. Pewnie boją się dać nam lepsze, bo byśmy szarżowali. Może się boją o nasze bezpieczeństwo - wyjaśnił. 

W dalszej części wypowiedzi wyjawił, co tak naprawdę "lubi" kupować i na co nie żal mu wydać większej ilości pieniędzy.

Ja tylko na nieruchomości dużo wydaję, ale to jest bardziej inwestycja niż wydawanie. A takie codzienne przyjemności? No na przykład, jak chcesz iść do dobrej restauracji, to idziesz. Jak chcesz kupić fajnego ciucha, bo akurat u Krychowiaka zauważyłeś, to kupujesz - zażartował.  

Szczęsny lubi żartować ze swojego kolegi z kadry, jednak jak sam przyznaje, znają się już od 14 lat i mogą sobie na to pozwolić. Co więcej, wygląda na to, że bramkarz niezwykle docenia ekstrawagancki gust Krychowiaka. 

On jest sam swoim stylistą. Mnie się podoba, że ma swój własny, wyjątkowy styl, ciężko go podrobić. O gustach się nie dyskutuje, każdy ma prawo mieć własny. Ja sobie z niego żartuję, bo znamy się od 14 lat - stwierdził.  

Wojtek wyznał również, że ze względu na jeden szczegół lubi chodzić do dobrych restauracji.

Nie muszę patrzeć na ceny. W dobrych restauracjach jest tak, że kobiecie dają karty bez cen - powiedział.

Wojewódzki wyjawił, że właśnie dlatego zawsze bierze "damską wersję", na co Szczęsny zareagował z prawdziwym zdziwieniem, pytając go, czy "żonie daje tę z cenami". Kuba przypomniał mu, że jeszcze nie ma żony i zapytał, czy może mógłby w jego imieniu poprosić ją o rękę. 

Ja jeszcze nie mam żony. Ale chcę mieć bardzo. Tylko krępuję się zapytać. A zadzwoniłbyś po programie i zapytał w moim imieniu? Załatwisz to? - dopytywał. 

Bramkarz upewnił się, że nie będzie musiał klękać i od razu przeszedł do rzeczy. 

Renulka, tak? A ona w ogóle ogląda? Renulka, chciałem cię w imieniu Kuby, który się bardzo wstydzi i pewnie wiesz, że jest wstydliwym chłopakiem, zapytać, Kuba, uklęknij! Renulka, czy wyjdziesz za niego? - zapytał i załatwił sprawę. 

Ciekawe, czy Renata przyjęła oświadczyny? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów