"Szansa na sukces": wyjątkowy odcinek z piosenkami Anny Jantar. Czy Natalia Kukulska zasiądzie w jury?

Natalia Kukulska w białej koszuli i czarnej spódnicy
Fotografia: TRICOLORS/East News

"Szansa na sukces" powróciła, a jeden z odcinków programu zapowiada się wyjątkowo! Będzie poświęcony utworom Anny Jantar. Czy jej córka zasiądzie w jury?

"Szansa na sukces" na dobre wróciła po wielu latach nieobecności na ekranach. Było to pierwsze talent show w Polsce, nic więc dziwnego, że cieszyło się ogromną popularnością. Dużym sukcesem produkcji był jej prowadzący, Wojciech Mann. W nowej odsłonie "Szansy na sukces" zastąpił go Artur Orzech. W pierwszym odcinku uczestnicy śpiewali piosenki Anny Wyszkoni. Okazuje się, że odbędzie się też wyjątkowy odcinek, poświęcony twórczości Anny Jantar.

Zobacz także: Natalia Kukulska pierwszy raz odwiedziła miejsce śmierci mamy. Po 39 latach!

"Szansa na sukces": odcinek z utworami Anny Jantar

W jednym z odcinków uczestnicy będą musieli zmierzyć się z wyjątkowym repertuarem. Chodzi o utwory legendarnej wokalistki, która tragicznie zmarła w wyniku katastrofy lotniczej. Pozostawiła jednak po sobie niezwykły dorobek artystyczny. Jak donoszą media, w jury miałaby zasiąść jej córka, Natalia Kukulska.

Wokalistka jak na razie nie potwierdziła tych informacji, widzowie nie wyobrażają sobie jednak nikogo innego w tej roli. Okazuje się, że Kukulska ma w związku z tym twardy orzech do zgryzienia.

Wokalistka miała dylemat, czy przyjąć to zaproszenie. W końcu po śmierci babci, Haliny Szmeterling, Natalia zapowiedziała, że definitywnie kończy z wracaniem do twórczości matki. Już od dłuższego czasu podkreślała, że zależy jej na promocji własnego repertuaru, który odbiega od melodyjnych piosenek Jantar - możemy przeczytać na łamach magazynu "Na Żywo". 

Natalia wciąż jest jednak wierna repertuarowi matki i chętnie bierze udział w koncertach upamiętniających jej twórczość. Mamy zatem nadzieję, że zasiądzie w jury "Szansy na sukces". Kto wie, może twórcy zdecydują się zaprosić ją również z jej autorskim repertuarem?

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała nowy teledysk. Rozprawia się w nim z poprawianiem urody?

"Szansa na sukces" pojawiła się w polskiej telewizji 25 lat temu! Teraz program wrócił w nowej odsłonie. Kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów