"Szansa na sukces": znamy zwycięzcę programu! To ona zaśpiewa na festiwalu w Opolu

Aleksandra Nykiel w programie "Szansa na sukces" śpiewa piosenką Anny Jantar "Nie wierz mi, nie ufaj mi"
Fotografia: YouTube/Nagrania telewizyjne

"Szansa na sukces" wróciła. Odcinku programu w nowej edycji były bardzo emocjonujące. Wiemy już, kto wygrał w wielkim finale i wystąpi w Opolu!

"Szansa na sukces" niedawno wróciła na antenę TVP2. Za nami siedem odcinków programu. Tym samym w minioną niedzielę odbył się wielki finał, w którym udział wzięli laureaci wszystkich tych odcinków. To właśnie podczas finałowego koncertu "Szansa na sukces. Opole 2019" rozstrzygnięto, kto będzie wielkim zwycięzcą programu i tym samym wystąpi na festiwalu w Opolu. Najlepszą uczestniczką okazała się Aleksandra Nykiel, która brała udział w odcinku z piosenkami Anny Jantar.

Zobacz także: TVP rusza z nowym programem! Kto zasiądzie w jury "The Voice Senior"?

"Szansa na sukces": kto wystąpi w Opolu?

W odcinku finałowym każdy z laureatów musiał zaśpiewać dwa utwory. Jeden w duecie z gwiazdą swojego odcinka, drugi solo. Utwory do indywidualnych występów zostały ponownie rozlosowane spośród wszystkich artystów, którzy brali udział w tej edycji "Szansy na sukces".

Na kanapie zasiedli jurorzy, którzy brali udział w dotychczasowych odcinkach: Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Golec uOrkiestra, Kombii, Ryszard Rynkowski oraz Feel. To właśnie oni zdecydowali, że Aleksandra Nykiel otrzyma szansę wystąpienia w Opolu.

Aleksandra w finałowym odcinku zaśpiewała z Natalią Kukulską utwór Anny Jantar "Wielka dama tańczy sama". W drugiej części programu wykonała piosenkę "Łatwopalni" z repertuaru Maryli Rodowicz. Uczestniczka zrobiła wrażenie nie tylko na jurorach, ale również na widzach "Szansy na sukces".

Tak miało być. Najlepszy głos. 

Kochana byłaś nie do pobicia. 

W pełni zasłużone zwycięstwo - piszą internauci.

A wy jak myślicie? Natalia zasłużyła na zwycięstwo? 

Zobacz także: Natalia Kukulska spełniła życzenie swojej matki. O co poprosiła ją Anna Jantar?

"Szansa na sukces" pojawiła się w polskiej telewizji 25 lat temu! Teraz program wrócił w nowej odsłonie. Kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów