Słodka Stephanie z "Pełnej chaty" już tak nie wygląda. Wyrosła na niegrzeczną dziewczynkę

Magdalena Barszczak 30.03.2018
Jodie Sweetin
Fotografia: LORIMAR PRODUCTIONS / Album/EAST NEWS

Gwiazda nie miała lekko w życiu. W pewnym momencie sięgnęła dna.

Kto z nas nie pamięta uroczej Stephanie Tanner z "Pełnej chaty"? Razem z serialowymi siostrami D.J. (Candace Cameron) i Michelle (w tej roli Mary Kate i Ashley Olsen) oraz przystojnym wujkiem Jessem (John Stamos) bawili i wzruszali widzów na całym świecie. Niewiele osób jednak wie, że życie Jodie Sweetin dalekie było od sielanki.

Zobacz też: Katarzyna Zielińska już tak nie wygląda. Fani aktorki są zachwyceni jej metamorfozą

Wraz z zakończeniem "Pełnej chaty" zaczęły się problemy aktorki. Zagrała jeszcze epizodyczne role w serialach "Ich pięcioro" i "Tak, kochanie". Ale już w wieku 14 lat "z nudów" zaczęła nadużywać alkoholu i narkotyków. W pewnym momencie wylądowała na dnie. 

Zaczęłam brać twarde narkotyki m.in. metamfetaminę i ecstasy. Ich zażywanie można było łatwiej ukryć przed bliskimi niż na przykład picie alkoholu - mówiła w wywiadzie dla Today.com.

Nie miała też szczęścia w miłości. Była zamężna trzy razy, ale z żadnym z partnerów nie ułożyła sobie życia. W 2002 roku wyszła za Shauna Holguina, jednak małżeństwo trwało tylko cztery lata. Z trzyletniego związku z kolejnym mężem Codym Herpinem aktorka ma córkę Zoie Laurelmae. Trzeci mąż Sweetin Morty Coyle wytrzymał z nią zaledwie rok. Para doczekała się córki Beatrix, a w 2013 roku ogłosiła separację. 

Uzależnienie było powodem, dla którego drugi mąż chciał, by Sweetin zrzekła się praw do opieki nad ich dzieckiem. Aby odzyskać córkę, gwiazda przeszła kurację w klinice odwykowej. Twierdzi, że od 10 lat jest trzeźwa, a swoje trudne doświadczenia opisała w książce. 

Zobacz też: Julia Królikowska od urodzenia gra Kasię w "Klanie". Dziś ma już 18 lat. Jak wygląda?

Życie Stephanie z "Pełnej chaty" dalekie było od sielanki. Tak teraz wygląda:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów