Andrzej Piaseczny przygotował dla mamy wyjątkową niespodziankę w "Starsza pani musi fiknąć". Pani Alicja nie kryła łez

Andrzej Piaseczny w garniturze w paski i jego mama Alicja w zielonej sukience na konferencji ramówkowej TVN
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

"Starsza pani musi fiknąć" to nowy program TVN-u, który bardzo spodobał się widzom! Zwłaszcza ostatni odcinek, w którym wystąpili Andrzej Piaseczny i jego mama Alicja. 

Najnowszy odcinek programu "Starsza pani musi fiknąć" był bardzo emocjonalny. Tym razem to Andrzej Piaseczny postanowił zabrać swoją mamę w podróż, tym samym gwarantując jej niezapomniane przeżycia. Wspólnie wylądowali w Namibii, czyli w miejscu bardzo egzotycznym. Pani Alicja, choć ma 81 lat, jest bardzo energiczną kobietą, o czym mogliśmy przekonać się w odcinku. Sprostała wszystkim wyzwaniom, ale nie zabrakło też momentów wzruszenia.

Zobacz także: "Starsza pani musi fiknąć" już na antenie TVN-u! O której oglądać i kto wystąpi?

"Starsza pani musi fiknąć": Andrzej Piaseczny przygotował niespodziankę dla mamy

Ich przygody rozpoczęły się od podróży quadem do Spitzkoppe, gdzie znajdują się rysunki skalne liczące 4000 lat. Piasek przygotował dla mamy również rajd po wydmach, lot helikopterem oraz przejażdżkę po safari, gdzie mogli oglądać dzikie zwierzęta w środowisku naturalnym.

W pewnym momencie doszło jednak do lekkiego spięcia między Andrzejem a panią Alicją. Poszło o czapkę. Mama Piasecznego, zmartwiona o syna, za wszelką cenę próbowała przekonać go do nakrycia głowy. Ten jednak stanowczo jej odmówił. 

Ostatecznie cała sprawa rozeszła się po kościach i doszło do najpiękniejszego momentu w programie. Podczas kolacji przy świecach Andrzej postanowił zrobić mamie niespodziankę. Na wiele dni przed programem wyciągnął z jej szuflady notes, w którym pani Alicja spisywała swoje wspomnienia z dawnych lat oraz dzieje całej rodziny. Artysta postanowił stworzyć z nich książkę. Jej wydanie podarował mamie w Namibii. 

Pani Alicja nie kryła wzruszenia. Widać, że był to dla niej bardzo ważny moment. Równie wzruszeni byli widzowie, którzy są zachwyceni relacją między Piasecznym a jego mamą. 

Piękny odcinek! Gratulacje dla mamy.

Wspaniały odcinek. Piękna więź.

Cudowna mama i synek, wspaniała rodzina, bardzo się wzruszyłam.

Wspaniała i mądra kobieta. Bardzo wzruszający odcinek. 

Podobne opinie są na temat całego programu "Starsza pani musi fiknąć". Za nami dwa odcinki, które bardzo spodobały się widzom. Przypomnijmy, że w pierwszym wystąpił Dawid Kwiatkowski z mamą. Za tydzień pojawi się natomiast Joanna Krupa, która również przygotowała dla swojej mamy ekstremalne przeżycia.

Program "Starsza pani musi fiknąć" można oglądać na antenie stacji TVN w każdą środę o godzinie 21:30.

Zobacz także: Światowej sławy modelka i psycholog krytykuje "Top Model". "Seksizm i granie na emocjach"

Niektóre gwiazdy na antenie stacji TVN są od wielu lat. Zobacz, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów