Magda Gessler oburzona nowym programem TVN. "Nazywa się koszmarnie"

Uśmiechnięta Magda Gessler w białej tunice z szerokimi rękawami i ogromną kolią na szyi
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

TVN lubi zaskakiwać swoimi nowościami! Tym razem stacja postawiła na program o bardzo kontrowersyjnej nazwie - "Starsza pani musi fiknąć". Udział w nim weźmie Magda Gessler.

"Starsza pani musi fiknąć" to nowy program TVN-u, którego pierwsze odcinki zobaczymy już wiosną na antenie stacji. Opowiadać będzie przygody matek lub ojców, którzy wraz z dziećmi spełniają wspólnie niezrealizowane dotąd marzenia. Jedna osoba z pary jest nam doskonale znana z pierwszych stron gazet. I tak w programie wystąpią m.in.: Dawid Kwiatkowski z mamą, Andrzej Piaseczny z mamą oraz Magda Gessler z synem. Restauratorka jest otwarta na przygody, jednak bardzo nie odpowiada jej nazwa programu. 

Zobacz także: Jest nowy zwiastun programu "Agent-Gwiazdy 4". Będziecie pod wrażeniem!

Magda Gessler oburzona nazwą programu TVN

Uczestnicy programu "Starsza pani musi fiknąć" będą musieli wykonać niełatwe zadania, które przygotowały dla nich własne... dzieci! Czekają na nich ekstremalne wyzwania i nie tylko. Niekiedy będą musieli wyjaśnić między sobą pewne do tej pory skrywane sprawy.

Za przygotowanie zadań dla Magdy Gessler odpowiada jej syn, Tadeusz Müller. Restauratorka przyznała, że nie wszystkie z nich była w stanie wykonać, ze względu na uciążliwą kontuzję. 

Ja nie podejmuję się żadnych zadań, które mi się nie podobają. Po "Kuchennych rewolucjach" mam lekką awarię, skręconą kostkę i nie wszystko mogę robić, ponieważ czasem ten ból wraca - zdradziła Magda Gessler w rozmowie z portalem Jastrzabpost.pl. 

Jesteśmy przekonani, że największa kreatorka smaków w Polsce doskonale poradzi sobie z każdym rzuconym jej wyzwaniem! Magda Gessler należy do najodważniejszych polskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się na udział w tym programie. Zdecydowanie jednak nie podoba jej się jego nazwa, którą jest wręcz oburzona.

Nazywa się koszmarnie, ponieważ ja nie czuję się starszą panią, więc już mnie obrażają na samym początku. Udowodnię, że nie jestem starszą panią - powiedziała Gessler.

Jesteście ciekawi nowego programu TVN-u? My już nie możemy się go doczekać! "Starsza pani musi fiknąć" na antenie będzie dostępna od kwietnia. 

Zobacz także: Oto najpopularniejsze gwiazdy w polskim show-biznesie! Oni cieszą się naszym zainteresowaniem

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów