Magda Gessler aresztowana na wakacjach! Próbowała się bronić: "Jestem przyszłą panią prezydent"

Magda Gessler i Tadeusz Müller w Gwatemali w "Starsza pani musi fiknąć"
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

Na ten odcinek nie mogliśmy się doczekać! I było warto. Magda Gessler podjęła się wyzwania rzuconego przez syna w programie "Starsza pani musi fiknąć" i została aresztowana.

O tym, że Magda Gessler będzie gwiazdą programu "Starsza pani musi fiknąć", wiedzieliśmy niemal od początku ogłoszenia nowego formatu TVN. Widzowie z zapartym tchem oczekiwali na odcinek z restauratorką w roli głównej. Jej syn, Tadeusz Müller, przygotował dla mamy naprawdę ekstremalne przeżycia. Jedno z zadań zakończyło się dla nich jednak nieprzyjemnościami. Okazuje się, że Magda Gessler została aresztowana w Gwatemali przez tamtejszą policję.

Zobacz także: Magda Gessler zdobyła się na szczere wyznanie u Kuby Wojewódzkiego. "To ja byłam mężczyzną w domu"

"Starsza pani musi fiknąć": Magda Gessler aresztowana w Gwatemali 

W odcinku z Magdą Gessler mogliśmy poznać restauratorkę z zupełnie innej strony. Okazuje się, że do tej pory nie miała dobrych kontaktów ze swoim synem.

Tadeusz jest jej dzieckiem z pierwszego małżeństwa z Volkhartem Müllerem. Magda odbudowuje teraz relację z synem.

Nigdy się nie zdarzyło, żebym spędził z mamą dwa pełne dni, a co dopiero tydzień - powiedział Tadeusz w programie.

Na Magdę Gessler czekały różne wyzwania, począwszy od przejścia chwiejącym się mostem nad przepaścią, skończywszy na spaniu na gwatemalskiej plaży. Restauratorka poczuła jednak klimat biwaku do tego stopnia, że postanowiła wskoczyć do wody! Na drugi dzień Tadeusz zabrał mamę do lokalnej restauracji, co nie było łatwym przeżyciem dla prowadzącej "Kuchenne Rewolucje"

My już wychodzimy, bo ja mam bardzo wrażliwy nos. Ja pier*olę, takiego brudu nigdy nie widziałam - skomentowała Gessler.

Najgorsze było jednak to, co Tadeusz zaplanował na wieczór. Malowanie graffiti niezwykle przypadło do gustu Magdzie, która ma artystyczną duszę. Okazało się jednak, że w Gwatemali jest nielegalne. Gessler, jej syn i część ekipy telewizyjnej zostali zatrzymani przez policję

Jeśli ja nikogo nie zabiłam, nie okradłam, mogę zapłacić mandat (...) Ja się zakochałam w Gwatemali. Znam ambasadora Gwatemali w Niemczech. To jest bardzo ważna ekipa z Polski, która przyjechała, aby zrealizować największą reklamę waszego kraju (...) Ja jestem bardzo chora i muszę wziąć leki, które są w tamtej kawiarni - Gessler próbowała przekonać mundurowych.

Policjanci byli jednak nieugięci. Magda Gessler nie dawała za wygraną. Chcąc uratować całą ekipę z opałów, sięgnęła po mocne argumenty.

Jestem przyszłą panią prezydent mojego kraju. Jeśli chcesz, zajrzyj do internetu i zobaczysz ponad milion moich fanów. Ja jestem przyszłą panią prezydent Polski. Proszę mi tego nie robić - powiedziała.

Na szczęście cała sytuacja się wyjaśniła i okazało się, że wszystko zostało ukartowane przez Tadeusza i resztę ekipy. Magda Gessler w przypływie emocji wsiadła na skuter z obcym mężczyzną i uciekła towarzyszom podróży. Na szczęście ekipie telewizyjnej udało się ją odnaleźć. 

Zobacz także: Magda Gessler popłakała się w programie "MasterChef". Co ją tak wzruszyło?

Niektóre gwiazdy na antenie stacji TVN są od wielu lat. Zobacz, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów