"Ślub od pierwszego wejrzenia" kończy się dwoma rozwodami. Trzecia para? "To idzie w kierunku miłości"

Paulina Szestowicka 05.12.2016
"Ślub od pierwszego wejrzenia": finał programu
Fotografia: www.facebook.com/slubodpierwszegowejrzeniaTVN

Finał pierwszej edycji programu nie mógł odbyć się bez niespodzianek. Ten, któremu wydawało się, że najbardziej zależało, zaproponował rozwód. 

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakończył rozwodem Natalii i Jacka, rozwodem Ewy i Darka a Magda i Krystian będą razem.

Natalia i Jacek od samego odcinka mieli największe problemy ze znalezieniem wspólnego języka. W połowie pierwszej edycji, gazeta "Fakt" informowała, że Natalia i Jacek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwiedli się (zobacz: Pierwszy rozwód i druga edycja. Producent "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapewnia, że to nie rozrywka). W ostatnim odcinku programu, (jeszcze) żona nie żałowała (jeszcze) mężowi ostrych słów. 

Czuję się rozczarowana twoją osobą. Nie czułam się zdobywana, nie czułam się komplementowana, nie czułam twojego zaangażowania - powiedziała. - Ja też miałam swoje muchy w nosie, ale mam do tego prawo - nie wszyscy musimy być cały czas zajeb*ści. 

Jacek nie był zaskoczony decyzją Natalii, ale zapewnił, że gdyby miała inne nastawienie ich los potoczyłyby się inaczej i byliby nadal małżeństwem. Przed kamerami wprost powiedział, że jego partnerka chce, żeby zawsze było wszystko po jego myśli. Kiedy Natalia powiedziała, żeby "opuścił ten lokal", szybko się spakował i wyszedł. Powiedział, że nie czuje, że to jest jego porażka, ponieważ od samego początku "czuł się przegrany". Na spotkaniu z ekspertami obydwoje powiedzieli, że chcą rozwodu.

"Bez Ciebie nie jest lżej"

Magda i Krystian od pierwszego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydawali się być duetem, który najwięcej rozmawia o konkretach. Ich największym problemem było utrzymanie związku na odległość i ewentualna przeprowadzka. Z czasem kłopoty logistyczne zaczęły brać górę i zaczęli mniej rozmawiać o uczuciach. Jednak między nimi nigdy nie doszło do większych spięć.

Czuję, że się oddaliliśmy od siebie, ale bycie bez Krystiana byłoby dla mnie trudne - powiedziała Magda.

W obecności ekspertów Krystian powiedział, że darzy Magdę uczuciem, a ona, że "to idzie w kierunku miłości" i obydwoje wyrazili chęć bycia razem. Niestety, po pięciu tygodniach zaczęli przeżywać kryzys, ale decyzja o rozwodzie nie została podjęta. Widzów pozostawiono z nadzieją, że uda się im pokonać trudne chwile. Jak potoczyły się losy tej pary, na pewno dowiemy się w najbliższym czasie.

Największe zaskoczenie

Małżeństwo Ewy i Darka zaczęło się od pięknego wesela, w trakcie którego śmiali się i cieszyli się, że zostali sparowani. Jednak po kilku dniach przeżyli kryzys, z którego później cały czas próbowali wyjść (zobacz: "Zostałam oszukana przez ekspertów". "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazuje się "Rozczarowaniem od drugiego wejrzenia"). Ewa jest zdania, że Darek ma problem ze zbudowaniem relacji, ponieważ ma zbyt małe doświadczenie z kobietami - natomiast on otwarcie powiedział, że po wyprowadzeniu się od niej, czuje pustkę. Na ostatniej sesji z ekspertami to jednak on zaproponował rozwód, a Ewa po chwili przyznała, że jej jest taka sama. 

W 10 odcinkach programu pokazano pierwszą próbę przeprowadzenia takiego eksperymentu społecznego. Trzy pary wzięły ślub, mimo że się nie znały. Producent zapowiedział, że będzie druga edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów