Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozwiodła. "Udało się"

Hanna Skowron 11.04.2018
Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Fotografia: X-NEWS/TVN

To początek nowego etapu w życiu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to reality show, które od początku budzi ogromne emocje. Pierwszy i drugi sezon eksperymentu społecznego zgromadziły przed telewizorami ponad milion osób. Widzowie śledzili losy trzech par, które poznały się dopiero przed ołtarzem. 

Zobacz też: Zaskakujący finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jedna z uczestniczek przed ceremonią płakała, a teraz?

W ostatniej edycji programu ekspertom udało się połączyć tylko jedną parę. Dwie pozostałe się rozwiodły. O ile Agnieszka i Marcin zakończyli małżeństwo jeszcze w zeszłym roku, Ani i Grzegorzowi nie poszło tak łatwo. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia", nie przebierając w słowach, winą za brak rozwodu obarczyła męża. Wykorzystując hasztag #grzesiekjestdebilem, żaliła się, że ten w sądzie udzielał odpowiedzi, jakby rozmawiał z kumplem.

Po prostu za dużo gadał, zamiast odpowiadać tylko na pytania. Tym zainteresował sędzinę, która nie spodziewała się, że to taki rozwód. Jestem tak poirytowana, że aż powstrzymuję się, by go tutaj nie zbesztać - pisała. 

Małżonek nie pozostał dłużny Ani, wbijając jej niezłą szpilę. 

Moim zdaniem Ania zareagowała tak emocjonalnie, ponieważ bardzo zależy jej na rozwodzie, a przy okazji, jak widać z jej wypowiedzi traktuje mnie bardzo przedmiotowo, więc nie miała skrupułów, by swoje trudne emocje wyrzucić w moim kierunku - wyznał. 

Sprawa została odroczona do 10 kwietnia. Wygląda jednak na to, że to koniec męki małżonków. W końcu dostali rozwód. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ogłosiła radosną nowinę na Instagramie, po czym odtańczyła taniec wolności. 

Udało się. Dziękuję wszystkim za wsparcie - napisała.

Myślicie, że jeszcze o nich usłyszymy?

Zobacz też: Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiadają o wspólnym życiu. Nagle Prokop przerywa: Jezu, nie na antenie!

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Fotografia: Instagram.com/aniawrobel
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów