Na tym pytaniu z "Milionerów" polegnie prawie każdy mężczyzna. Uczestnik użył dwa koła ratunkowe i zrezygnował z gry

Katarzyna Leszczyńska 12.10.2017
Hubert Urbański w "Milionerach
Fotografia: EAST NEWS

A czy Wam uda się na nie poprawnie odpowiedzieć?

Milionerzy” od pewnego czasu znów są w telewizji, żeby dać możliwość uczestnikom wygrania dużych pieniędzy. Niektóre z pytań, które pojawiają się w programie, są banalnie proste, inne sprawiają jednak trochę więcej trudności, zarówno siedzącym naprzeciwko Huberta Urbańskiego, jak i widzom przed telewizorami, którzy z napięciem oglądają zmagania graczy.

Ostatnio w programie pojawiło się pytanie, na które większość mężczyzn i na pewno też niektóre kobiety, nie potrafi odpowiedzieć. Tak też się stało w przypadku uczestnika, który musiał się z nim zmierzyć. Pytanie brzmiało: „Czym charakteryzuje się biustonosz typu bondage?”. Oczywiście pod nim pojawiły się cztery warianty odpowiedzi:

A. Samoprzylepnymi miseczkami

B. Zapięciami na rzep

C. Silikonowymi ramiączkami

D. Ozdobnymi paskami

Choć uczestnik do tego momentu bez większych problemów odpowiadał na wszystkie pytania, to sprawiło mu wiele trudności. Mężczyzna zużył dwa koła ratunkowe, które mu pozostały, jednak okazało się, że niewiele mu one pomogły. W pewnym momencie zdecydował się na zakończenie gry z gwarantowaną kwotą 125 tysięcy złotych. Niestety pytanie o rodzaj damskiej bielizny kosztowało go aż 210 tysięcy.

Biustonosz bondage
Fotografia: Allegro

Poprawna odpowiedź na pytanie to D. Biustonosz typu bondage charakteryzuje się ozdobnymi paskami. Znalibyście odpowiedź na to skomplikowane pytanie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów