Ksiądz oburzony słowami Magdy Gessler w programie "Sexy kuchnia". "Poniżenie celibatu". Poszło o... marchewkę

Katarzyna Leszczyńska 09.11.2017
Magda Gessler
Fotografia: Instagram/Magda Gessler

Czy Gessler odpowie?

Właśnie ruszył nowy program Magdy Gessler „Sexy kuchnia”, który prowadzi na kanale Food Network. Najpopularniejsza polska restauratorka znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Nic więc dziwnego, że jej nowy program również ma takie podłoże. Gessler opowiada w nim o afrodyzjakach, które mają wzbogacać życie seksualne jej widzów.

W pierwszym odcinku programu Magda Gessler poruszyła temat niepozornych marchewek. Już na samym początku jednak powiedziała coś, co sama podkreśliła, że powinno zostać przez nią przemilczane. Jest jednak na tyle interesującą informacją, że jej zdaniem powinna być zawarta w programie.

Marchewka jest afrodyzjakiem. Jej wygląd jest jednoznaczny. Powiem szczerze, że marchewka naturalnie od wielu wieków pełniła rolę – szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić – naturalnego wibratora. Wibracje powodowały ręce, a nie żadna maszynka – powiedziała Gessler.

Trzeba przyznać, że słowa Magdy Gessler są bardzo odważne. Największą kontrowersję w wypowiedzi restauratorki wzbudził oczywiście wątek o zakonach, co nie pozostało zostawione bez echa.

Księża oburzeni opowieścią Magdy Gessler

Na słowa restauratorki zareagował ksiądz Ryszard Halwa. W rozmowie z „Super Expressem” wyraził swoje oburzenie dotyczące programu Magdy Gessler. Jego zdaniem kobieta poniżyła celibat i tym samym uderzyła we wszystkich ludzi, którzy w nim żyją.

Nie wiemy na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem o badaniach seksualnych zachowania zakonnic. Takie poniżenie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Gessler ma problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Nie wiem, czy ma męża, ale ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają seks z samym sobą, uważają, że wszyscy tak muszą – stwierdził ksiądz.

Ci, którzy śledzą życie restauratorki, wiedzą, że Magda Gessler od wielu lat pozostaje w związku ze swoim partnerem Waldemarem Kozarewskim. Trudno powiedzieć, czyje słowa są bardziej oburzające. Obie osoby w tym sporze wyraziły się w bardzo dosadny sposób i użyły ku temu bardzo mocnych słów. Ciekawe, czy Magda Gessler zdecyduje się odpowiedzieć duchownemu. Jak na razie pozostawiła jego słowa bez komentarza. Jesteśmy też zainteresowani, jaką tematykę restauratorka poruszy w następnych odcinkach swojego programu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów