Kultowa "Niania" powraca! Serial będzie można oglądać od 10 czerwca

Paulina Ermel 04.06.2019
Kadr z serialu "Niania"
Fotografia: TRICOLORS/East News

Pamiętacie fenomenalną Agnieszkę Dygant w roli charyzmatycznej niani Frani? Serial o losach zakręconej opiekunki do dzieci znów będzie emitowany w telewizji!

Przygody niani Frani i rodziny Skalskich śledziły tysiące Polaków. Serial emitowany był przez telewizję TVN w latach 2005-2009. Od tamtej pory upłynęło sporo czasu, ale barwna postać Frani Maj pozostała w naszej pamięci.

Okazuje się, że już niedługo będziemy mogli sobie odświeżyć losy opiekunki do dzieci. Serial "Niania" wraca na ekrany. Wiemy, od kiedy i gdzie będzie można go oglądać!

Serial "Niania" powraca

Serial "Niania" wraca do telewizji. TVN sprzedał licencję do polskiej wersji sitcomu telewizji Polsat. Produkcja będzie emitowana na kanale Super Polsat już od 10 czerwca.

Pierwszy odcinek serialu będzie można obejrzeć w poniedziałek 3 czerwca o godzinie 10, a kolejny już o 10.30, czyli bezpośrednio po zakończeniu pierwszego. Po dwa epizody będą emitowane od poniedziałku do czwartku, a w weekendy będzie można obejrzeć powtórki.

Telewizja zapowiedziała, że zamierza zaprezentować widzom wszystkie sezony produkcji, a jest ich aż dziewięć. Pierwotnie polska wersja "Niani" była pokazywana na TVN-ie w latach 2005-2009.

Obejrzycie raz jeszcze przygody zabawnej Frani Maj?

EN_01184601_8311
Fotografia: Eastnews

Lubicie seriale kostiumowe? To uczta zarówno dla oczu, jak i dla żądnych ciekawej fabuły widzów. Zebraliśmy dla was najlepsze seriale kostiumowe ostatnich lat!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów