Schwarzenegger zastąpił Trumpa. Przed aktorem stanęło naprawdę trudne wyzwanie

Katarzyna Mordalska 04.01.2017
Schwarzenegger
Fotografia: East News

Aktor i były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger, po wygranej Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, został nowym prowadzącym program "The Celebrity Apprentice".

Program jest emitowany od 2003 roku w stacji NBC, a 5 lat póżniej zyskał zupełnie nową formułę. Reality show, dzięki któremu Donald Trump stał się popularny w USA, początkowo stanowiło rywalizację uczestników o intratne posady w firmie prowadzącego (kontrakt był wart 250 tys. dolarów). W 2008 roku program zmienił nazwę z „The Apprentice” na „The Celebrity Apprentice” i obecnie jest związany z działalnością charytatywną. Celebryci, biorący udział w show, mają za zadanie pozyskać pieniądze na wybrany, szczytny cel.

Jesteśmy podekscytowani nowym, wspaniałym rozdziałem, jaki zaczyna się właśnie dla programu - powiedział jeden z szefów programowych NBC, Paul Telegdy, a jego wypowiedź przytaczały Wirtualnemedia.pl.

Arnold Schwarzenegger zyskał sławę po dzięki filmom „Terminator” i „Conan Barbarzyńca”. Tytułowy terminator to postać, z którą aktor jest kojarzony niezmienne od premiery produkcji w 1984 roku. W latach 2003-2011 pełnił funkcję gubernatora Kalifornii. Jak donosi portal Tvn24bis.pl, prezydent elekt Donald Trump nie rozstaje się całkiem z programem. Choć nie będzie już prowadzącym, nadal pozostaje jednym z producentów autorskiego show. Nowy gospodarz podzielił się z internautami wrażeniami po pierwszym odcinku.

Pierwszy odcinek nie był łatwy. Ale celebryci znają już moje oczekiwania. Podejmujcie ryzyko, dajcie z siebie wszystko" - napisał aktor na Twitterze.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów