TVP rusza z nowym programem na czas kwarantanny! "Rozmowy w czasach kwarantanny" mają napawać optymizmem

Marzena Rogalska w złotej sukience w studiu TVP
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

TVP postanowiło podnieść widzów na duchu podczas kwarantanny i stworzyło nowy talk-show - "Rozmowy w czasie kwarantanny". Co o nim wiemy?

Kwarantanna społeczna sprzyja oglądaniu telewizji. Większość z nas siedzi bowiem w domu, ciekawe programy zatem mogą przyciągnąć naszą uwagę. Doskonale wie o tym TVP, która na antenę wprowadziła zupełnie nowy program związany z koronawirusem. Talk-show "Rozmowy w czasie kwarantanny" ma mieć jednak wydźwięk optymistyczny i podnosić widzów na duchu. Co jeszcze wiemy o najnowszym show TVP?

Zobacz także: Koronawirus uderza w polską telewizję! Te programy znikają z anteny

"Rozmowy w czasach kwarantanny": nowy talk-show TVP o koronawirusie

Koronawirus wielu z nas wprawia w stan przygnębienia. Ten program ma w tym pomóc! 

Jak podaje Onet, "Rozmowy w czasach kwarantanny" mają napawać widzów optymizmem. Prowadzący show - Marzena Rogalska i Tomasz Kammel - będą rozmawiać o ważnych tematach, które są nam bliskie w czasie kwarantanny społecznej: samotność, rozłąka z rodziną, utrata pracy i strach przed zagrożeniem.

To program, który ma umocnić wiarę i dać nadzieję oraz wzmocnić poczucie wspólnoty i solidarności w tych trudnych dla wszystkich czasach - informuje TVP.

W studiu będą pojawiać się goście, a w formie telekonferencji odbędą się także rozmowy z widzami. "Rozmowy w czasach kwarantanny" obejrzeć można od poniedziałku do piątku o godz. 22:30, w TVP1.

Zobacz także: Najnowsze polskie filmy, które teraz obejrzysz online

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów