Rozmowa uczestnika "Milionerów" z przyjacielem jest hitem. "Niewątpliwie zostanie mistrzem internetu" - piszą internauci

Redakcja 25.04.2017
"Milionerzy"
Fotografia: https://www.instagram.com/huberturbanski_official/

23-latek rozbawił publiczność niemal do łez. Śmiechu nie potrafił ukryć nawet Hubert Urbański. 

Damian Szot z Krakowa był jednym z uczestników wczorajszego odcinka "Milionerów". Choć mężczyzna odpadł z programu wygrywając jedynie tysiąc złotych, szybko stał się królem internetu. 

23-latek jest specjalistą do spraw reklamy internetowej. Uwielbia podróże autostopem, a ostatnie pół roku spędził w Rumunii. O jego występie w programie TVN głośno jest już od wczoraj. Widzowie przecierali oczy ze zdziwienia i nie mogli zrozumieć, jak mężczyzna może nie znać odpowiedzi na pierwsze pytanie: "Który owoc kryje w sobie więcej niż jedno nasiono?". Uczestnik miał do wyboru cztery odpowiedzi: gruszka, liczi, awokado, orzech włoski. Ponieważ nie potrafił samodzielnie na nie odpowiedzieć, poprosił o pomoc publiczność. Ponad 80 procent osób siedzących na widowni wskazało, że poprawna odpowiedzieć to gruszka. Dzięki nim 23-latek wygrał 500 złotych. 

Choć z drugim pytaniem poradził sobie doskonale, problemy pojawiły się przy trzecim. W programie padło pytanie: "Które to bębny?". Do wyboru, jak zawsze, były cztery odpowiedzi: garnce, kotły, sagany, rondle. Uczestnik obiecał przyjacielowi, że gdy usłyszy pytanie muzyczne, zadzwoni do niego. Tak też zrobił. Wymiana zdań rozbawiła nie tylko widzów przed telewizorami, ale także tych zgromadzonych w studio, a nawet Huberta Urbańskiego. 

Przyjaciel szybko odpowiedział, że poprawna odpowiedź to oczywiście kotły. To jednak nie koniec ich rozmowy, bo 23-latek postanowił wykorzystać fakt, że zostało im jeszcze trochę czasu. 

Dzięki stary, a jak tam u ciebie? - zapytał swojego przyjaciela.

Gdy ten odpowiedział, że "jest spoko", padło kolejne pytanie: "A pojadłeś?". "Stary skup się na grze, dobrze?" - odpowiedział rozmówca. 

Gdy prowadzący program opanował już śmiech stwierdził, że "ja na przykład jakbyś pytał to pojadłem"

Celowa zagrywka? 

Damian z Krakowa odpadł na pytaniu za 20 tysięcy złotych, które brzmiało: "Poczet królów i książąt polskich Matejki przedstawia 44 postaci. Ile jest kobiet?". Do wyboru były odpowiedzi: jedna, cztery, dziesięć, piętnaście. Uczestnik wykorzystał ostatnie koło ratunkowe i poprosił o zaznaczenie odpowiedzi A. Oczywiście, poprawna odpowiedź to "cztery". 23-latek opuścił studio z sumą tysiąca złotych. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że to nie koniec jego "kariery". Internauci ochoczo komentują jego poczynania w programie i brak wiedzy. 

Niczym konkurs w podstawówce - skomentowała internautka na Facebooku "Milionerów"

Pojadłam. Wyjątkowo smaczny odcinek - dodała kolejna. 

Szkoda, że inna osoba nie była od niego szybsza w eliminacjach. Przecież to jak on grał to nawet grą nie można nazwać. Chyba wystąpił tam tylko dla zabawy, a teraz wszyscy mają z niego polew - podsumowała kolejna. 

Irytował mnie ten koleś, taki dziwak, niewątpliwie zostanie mistrzem internetu.

No takiego pokemona nie było dawno.

Masakra, ale najważniejsze pytanie czy kumpel coś jadł, to się nazywa prawdziwa przyjaźń.

Niektórzy zauważają, że 23-latek chciał po prostu stać się sławny, a jego zachowanie było celowe. Bez względu na to jaka jest prawda, wszystko wskazuje na to, że mężczyzna ma właśnie swoje "pięć minut" sławy. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów