Robert Janowski wraca do telewizji. Dostanie nowy program

Sylwia Kropiewnicka 20.01.2019
Robert Janowski
Fotografia: Piotr Kamionka/Reporter/East News

Robert Janowski przez 21 lat prowadził „Jaka to melodia”. Wraz z odejściem z teleturnieju, zniknął również z telewizji. Wszystko wskazuje na to, że niedługo wróci w nowym programie.

Robert Janowski zdobył bardzo dużą sympatię widzów. Program „Jaka to melodia”, który prowadził przez 21 lat, po jego odejściu stracił na oglądalności. Teraz popularny prezenter telewizyjny ma ponownie pojawić się na ekranach naszych telewizorów. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, trwają ostatnie rozmowy w sprawie nowego formatu.

Robert Janowski w nowym programie

Monika Janowska, managerka Roberta przekazała portalowi wirtualnemedia.pl, że trwające intensywne rozmowy pomiędzy dziennikarzem a producentem nowego programu zbliżają się już do finału.

Kolejny format, który miałby poprowadzić Robert Janowski, również będzie programem muzycznym, a dziennikarz – jego gospodarzem. Managerka Roberta nie chciała zdradzić, z którym nadawcą toczą się rozmowy, jednak wszystko wskazuje na to, że Janowski powróci do telewizji jeszcze w tym roku.

Monika Janowska wyjaśnia:

Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko - wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce.

W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl, managerka Janowskiego dodała, że muzyki w jego wykonaniu również nie zabraknie.

To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla fanów Roberta, którzy przez lata oglądali go w „Jaka to melodia”.

Zobacz także: 18-letni Polak wygrał włoskie talent show. Pokochały go miliony widzów

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

 

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów