03.08.2018 10:18

Janowski nie będzie prowadził "Jaka to melodia"? Prezenter gorzko ocenił zmiany

W programie „Jaka to melodia” dojdzie do zmian. Najprawdopodobniej program muzyczny będzie emitowany z nowym prowadzącym. Robert Janowski w mocnych słowach odniósł się do najnowszych zmian.

Robert Janowski "Jaka to melodia"

East News

Podobnie jak roku temu wokół programu „Jaka to melodia” jest zamieszanie. O zmianach poinformowało „Na żywo”. Tym razem jednak informację o odejściu popularnego prowadzącego przewiduje on sam. Z wpisu Roberta Janowskiego na jednym z kont społecznościowych dowiadujemy się, że część osób odpowiedzialna za muzyczny program już nie pracuje przy jego emisji, a sam prowadzący może zostać zmieniony.

Zobacz także: Jest pierwszy zwiastun "Planety Singli 2"! Kolejna dawka dobrego humoru zapewniona!

Robert Janowski nie będzie prowadził „Jaka to melodia”

Robert Janowski program „Jaka to melodia” prowadził od 10 lat. W swoim poście informuje fanów muzycznego programu, że nie dostał jeszcze żadnej oficjalnej informacji o swoim odejściu jednak wie, że „idzie zmiana”. Dodaje, że część osób, która tworzyła „Jaka to melodia” została wyrzucona.

Fanom Roberta Janowskiego nie podoba się ta decyzja, o czym dają znać w licznych komentarzach:

"

Nie damy się ! Jesteś jedynym słusznym prowadzącym i nie wyobrażam sobie bez Ciebie tego programu! ''Nie przesadza się starych drzew''... :) Poza tym nikt nie wykona tak genialnie Wieży Babel czy setek innych szlagierów, rockowych szlagierów.Po tylu latach Melodii jesteś nam bardzo bliski i będziemy walczyć o Ciebie, bo zwyczajnie na to zasługujesz - po wszystkich latach wspólnego melodiowania w rozmowach i żartach. "

"

To najlepszego prowadzącego chcą Nam zabrać? Nie doczekanie!!!!! Nikt inny na to miejsce się nie nadaje. Pozdrawiam Pana Panie Robercie . Zawalczymy o Pana głowa do góry. "

"

Jestem pełna nadziei, że będzie dobrze. Nie zmienia się czegoś, co jest najlepsze. "

Nowa prowadząca „Jaka to melodia”

Robert Janowski o zmianie prowadzącego programu mówi, że „zmiana może ma być nie tyle lepsza, ile młodsza”. Z informacji, jakie podała gazeta „Na żywo” wynika, że na miejscu Roberta Janowskiego miałaby pojawić się Halina Mlynkowa albo Barbara Kurdej-Szatan.

Zobacz także: Jennifer Lopez znów na Manhattanie! Jest pierwszy zwiastun nowego filmu

Kogo chciałbyś zobaczyć w roli prowadzącego "Jaka to melodia"?

Autor: Sylwia Bagińska 

Te filmy są tak złe, że aż trzeba się z nimi zapoznać. 6 najgorszych filmów w historii, które musicie zobaczyć!