Renata Kaczoruk wpadła pod skuter i nie wykonała zadania. Ale i tak zostaje w "Azja Express"

Paulina Szestowicka 02.11.2016
Renata Kaczoruk
Fotografia: www.player.pl

To był kolejny odcinek programu, w którym musiała nie tylko walczyć o amulet i immunitet, ale też z przeciwnościami losu. Tak jakby.  

Dziewiąty odcinek programu "Azja Express" zaczął się, można powiedzieć, już tradycyjnie od Weroniki Budziło, która zapytała Renatę Kaczoruk, czy ta ma do niej pretensje, czy tylko się jej tak wydaje. Koleżanka zapytała ją, że oczywiście wszystko jest w jak najlepszym porządku. Oczywiście kiedy Weronika wypowiadała się sama do kamery, otwarcie mówiła, że kiedy Renata panikuje to się robi nieznośna. 

Mimo problemów z komunikacją, dziewczynom udało się wykonać niemal wszystkie zadania - oprócz tego, w którym musiały złapać czerwone mrówki - za to też zostaną ukarane w kolejnym odcinku reality show. Jednak zanim dobiegły do mety, na której czekała na nich Agnieszka Szulim, musiały pokonać wiele kilometrów. Po drodze oczywiście nie raz dochodziło między nimi do spięć, które często wynikały nie tylko z danej sytuacji, ale diametralnych różnic charakterów.

Mój błąd

Zmęczenie i brak skupienia skutkowały wypadkiem na drodze - Renata Kaczoruk została potrącona przez szybko jadący skuter. Na szczęście nic się jej nie stało, ale w stresie nakrzyczała na kierowcę, który jak się okazało, miał prawo jechać tym odcinkiem drogi. Jednak w tej sytuacji nie najważniejszy był przebieg zderzenia, ale reakcja uczestniczki, która uchodzi za upartą i chcącą zawsze postawić na swoim, a która jednak potrafi przyznać się do błędu.

Zwariowałeś?! - krzyknęła modelka. - Zupełnie zaskoczyło mnie to, że ktoś we mnie wjechał. Uderzył we mnie, ale nic się nie stało. Sama jestem sobie winna, bo stałam na pasie przeciwnym, jak krowa.

Tak, Renata Kaczoruk bywa dla siebie surowa. Tak, Renata Kaczoruk używa niewybrednych określeń wobec samej siebie. Tak, Renata Kaczoruk nie upierała się, że to kierowca popełnił błąd. To w sumie ciekawe, że w chyba najniebezpieczniejszej sytuacji, modelka nie dała ponieść się trudnym emocjom i nie doszukiwała się winy drugiego człowieka.Po ostatnich artykułach w serwisach internetowych, a także kilku trudnych sytuacjach z poprzednich odcinków "Azji Express", wydawało się, że to nie jest zupełnie w jej stylu. A jednak.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów