Szczera reklama Nike, która pokazuje, do czego tak NAPRAWDĘ służą legginsy

Magdalena Kulej 10.04.2018
Szczera reklama Nike, która pokazuje, do czego tak NAPRAWDĘ służą legginsy
Fotografia: youtube.com/ Saturday Night Live

Saturday Night Live i marka Nike stworzyli coś, na co czekały kobiety na całym świecie. 

Twórcy amerykańskiego programu satyrycznego „Saturday Night Live” przygotowali reklamę, która z dnia na dzień stała się prawdziwym hitem. Aktorzy parodiują w niej charakterystyczny styl znany widzom ze spotów słynnej marki Nike i pokazują realne zastosowanie legginsów.

Zobacz także:  To pierwsze legginsy, które dosłownie nadają się i do biura i na siłownię

Legginsy Nike Pro-Chiller zostały zaprojektowane z myślą o całodniowym wylegiwaniu się na kanapie. Mają szansę na znakomite przyjęcie ze strony konsumentów, bo przecież w legginsach kobiety nie tylko wylewają pot na siłowni. Tak naprawdę każda z nich wie z doświadczenia, że legginsy sprawdzają się równie dobrze przed telewizorem podczas wielogodzinnego seansu z „Grą o tron” czy „Seksem w wielkim mieście”.

Jak przekonuje jedna z bohaterek spotu, mogą być nie tylko spodniami, ale i piżamą czy serwetką. Aktorki wycierają ubrudzone pizzą dłonie o swoje ulubione Nike Pro-Chiller i wyciągają się na wygodnej kanapie podczas maratonu z Netflixem. I bardzo dobrze, bo nowe legginsy mają zapewniać komfortowe przemieszczanie się pomiędzy jedną stroną kanapy a drugą. Co więcej, charakteryzują się wyjątkowym stopniem chłonności, zatem żadna wylana puszka napoju czy cieknący z pizzy sos nie będą im straszne. Ten iście sielankowy obraz zestawiono z tym ukazywanym zwykle w tego typu reklamach – z kobietami w ciągłym ruchu i przebiegającymi prawdziwe maratony.

Reklama, która zadebiutowała w sobotnim SNL, bije właśnie rekordy popularności. Internauci doceniają szczerość twórców i autentyczność przekazu. W końcu pojawił się produkt, z którym każda kobieta może się utożsamiać.  

Zobacz także: Możesz oglądać seriale i jeszcze ci zapłacą. To poważna propozycja Netflixa

Zobacz najnowszą "reklamę" Nike, która podbiła serca kobiet:

Autor: Magdalena Kulej

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów