Wpadka Tomaszewskiej w "Pytaniu na śniadanie"! Wystarczyło jedno zdanie: "Sami do tego doprowadzają"

Małgorzata Tomaszewska w neonowym swetrze i mini spódniczce w "Pytaniu na śniadanie"
Fotografia: Instagram/Małgorzata Tomaszewska

"Pytanie na śniadanie" to program na żywo, nietrudno więc o wpadkę. Taką zaliczyła teraz Małgorzata Tomaszewska, która ma zastąpić Monikę Zamachowską w roli prowadzącej.

Małgorzata Tomaszewska ma zastąpić Monikę Zamachowską w "Pytaniu na śniadanie". Do tej pory prezenterka prowadziła jednak w programie plotkarski cykl o gwiazdach, pt. "Czerwony dywan". Cały czas jeszcze możemy oglądać ją w tej roli. Ostatnio rozmawiała z Marceliną Zawadzką o zmarłych muzykach i zaliczyła wpadkę. Wystarczyło jedno niefortunne zdanie na temat Boba Marleya, żeby w sieci zawrzało! Fani zmarłego muzyka są oburzeni jej słowami.

Zobacz także: Ekspertka wyproszona z "Pytania na śniadanie". Napisała post: "Prawda w oczy kole"

"Pytanie na śniadanie": Małgorzata Tomaszewska zaliczyła wpadkę przez jedno zdanie

Rozmowa Tomaszewskiej i Zawadzkiej dotyczyła zmarłych muzyków, którzy wciąż zarabiają, nawet po śmierci. I tak prezenterki poruszyły nazwiska wielkich gwiazdorów jak: Michael Jackson oraz Bob Marley.

Jak się okazuje, to właśnie przy tym drugim Tomaszewska niefortunnie się wypowiedziała. Połączyła jego śmierć z artystami, którzy przedawkowali narkotyki.

Bob Marley zmarł w 1981 roku z powodu nowotworu. Zwykle są to niestety przyczyny, do których artyści często sami doprowadzają, czyli bardzo często nadużywanie leków, narkotyków - powiedziała Małgorzata Tomaszewska.

Wpadka prezenterki szybko została jej wytknięta w sieci. Głos w tej sprawie postanowił zabrać nawet Wojciech Krzyżaniak, który jest krytykiem filmowym i dziennikarzem.

Oto w "Pytaniu na śniadanie" w TVP2 pani prowadząca Małgorzata Tomaszewska powiedziała, że: "Muzycy, którzy umarli na raka, sami do tego doprowadzili nadużywając alkoholu i narkotyków...". Pani Małgorzacie życzę zdrowia i szybkiego powrotu, skądkolwiek przyszła. Na przykład do szkoły - napisał Krzyżaniak na Twitterze.

Wielu internautów zgodziło się z dziennikarzem, choć niektórzy próbowali także wziąć Tomaszewską w obronę. Bez wątpienia jednak taka wpadka prezenterki nie sprzyja przejęciu nowej funkcji, którą powierzyli jej producenci programu "Pytanie na śniadanie".

Zobacz także: Wojewódzki zaliczył wpadkę we własnym programie! Zawierucha musiał go poprawiać

Michael Jackson to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych artystów niejednego pokolenia. Specjalnie dla fanów "Króla popu" przygotowaliśmy quiz wiedzy o piosenkarzu. Jeśli wydaje się wam, że dobrze go znacie, to koniecznie weźcie udział w teście.

Michael Jackson
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz Michaela Jacksona? Quiz tylko dla prawdziwych fanów

Michael Jackson

1. Gdzie i kiedy urodził się Michael Jackson?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów