"Pytanie na śniadanie": Ida Nowakowska wygryzła inną prezenterkę? Zajęła jej miejsce

Marcelina Zawadzka w jeansowym kombinezonie i Ida Nowakowska w czerwonej sukience na planie programu TVP
Fotografia: Instagram/Marcelina Zawadzka

Ida Nowakowska została prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie". Tym samym zajęła miejsce innej dziennikarki. Teraz tłumaczy, czy wygryzła koleżankę.

Ida Nowakowska w Polsce stała się rozpoznawalna jako jurorka programu "You Can Dance". Głośno stało się o niej jednak przede wszystkim ostatnio. Nowakowska zasiadła w fotelu jurorskim nowego programu TVP "Dance, Dance, Dance", u boku Ewy Chodakowskiej i Roberta Kupisza. Okazuje się, że występ w show otworzył jej drzwi do kariery... prezenterskiej. TVP ogłosiło niedawno, że Ida Nowakowska została prezenterką programu "Pytanie na śniadanie".

Zobacz także: Ida Nowakowska pokazała przystojnego męża. "Jak z plakatu francuskiego filmu"

"Pytanie na śniadanie": Ida Nowakowska wygryzła inną prezenterkę?

Ida Nowakowska będzie prowadzić "Pytanie na śniadanie" w każdy piątek. Jej partnerem konferansjerskim będzie Łukasz Nowicki. Do tej pory mężczyzna prowadził program z... Marzeną Kawą. Czy to oznacza, że jurorka "Dance, Dance, Dance" wygryzła dotychczasową prowadzącą?

Portal Plejada.pl postanowił zapytać Nowakowską wprost, czy wygryzła swoją poprzedniczkę.

Ja nic o tym nie wiem. Po prostu zaproponowano mi taką rolę. Rozmowy były już od dłuższego czasu, ale wiadomo, że w kontekście męża, który mieszka za granicą, nie jest łatwo przyjąć taką propozycję, więc musiałam sobie to wszystko ułożyć. Wyszło spontanicznie tak, że mój mąż będzie w Europie, będzie tu pracował, to stwierdziliśmy, że to może rzeczywiście jest dobry moment, by wejść w ten program. (...) Ja nie wiedziałam, czy kogoś zastąpię i jak to będzie wyglądać. Marzenę Kawę bardzo lubię, wszyscy ją lubią i w naszej produkcji i ogólnie, towarzysko. Jest świetną kobietą i świetną dziennikarką - powiedziała Ida. 

Okazuje się, że do udziału w show namawiała ją znajoma z "Dance, Dance, Dance". To właśnie Marcelina Zawadzka, która także jest prowadzącą "Pytania na śniadanie", nakłaniała tancerkę do wzięcia udziału w produkcji.

Rozmawiałam z Marceliną Zawadzką, bo jak wiesz, bardzo się przyjaźnimy. Ja nigdy bym nie mogła wygryźć Marceliny. (...) Powiedziała mi: Iduś, jak ja to udźwignęłam, to dla ciebie to w ogóle pikuś - dodała Nowakowska w rozmowie z Plejadą.

Jak myślicie? Tancerka sprawdzi się w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie"?

Zobacz także: Odważne zdjęcie Marceliny Zawadzkiej. Fani są pod ogromnym wrażeniem!

"Dance, Dance, Dance" to sukces TVP, ale wróciła też "Szansa na sukces"! Pamiętacie, kto zaczynał karierę w tym kultowym programie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów