Wpadka w "Pytaniu na Śniadanie". Prowadzący zadrwili z gościa? Fani oburzeni

Anna Respondek 07.03.2018
"Pytanie na Śniadanie"
Fotografia: Pytanienasniadanie.tvp.pl

Tak niezręcznej sytuacji w "Pytaniu na Śniadanie" nie było już od dawna. Fani programu nie zostawili na prowadzących suchej nitki. 

W Polsce dwoma najpopularniejszymi programami śniadaniowymi są "Dzień Dobry TVN" oraz "Pytanie na Śniadanie". Producenci śniadaniówek prześcigają się w wymyślaniu nowych interesujących tematów, którymi przyciągną przed telewizory widzów. 

Zobacz także: Anella pokłóciła się w "Pytaniu na Śniadanie" z chirurgiem. Prowadzący zaniemówili

Gościem jednego z ostatnich odcinków "Pytania na Śniadanie" był mężczyzna pochodzący z Chin, który opowiedział o tradycyjnej azjatyckiej kuchni i pokazał, jak przygotować najpopularniejsze dania pochodzące z jego kraju. Fani programu zwrócili jednak uwagę na jedną rzecz, która zdecydowanie im się nie spodobała. 

Producent "Pytania na Śniadanie" uznał najwyraźniej za słuszne ubrać prowadzących w kolorowe chińskie stroje, które wyglądały jak z wypożyczalni strojów karnawałowych. Dużym dysonansem był widok Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej obok elegancko ubranego gościa, który postawił na garnitur i białą koszulę. 

Fani "Pytania na Śniadanie" krytykują stroje prowadzących

Internauci i fani programu śniadaniowego nie pozostawili na producentach i prowadzących suchej nitki. Według nich takie stroje znieważyły gościa. 

Co za żenada. Zaproszony do programu Chińczyk jest ubrany normalnie w garnitur, a te błazny musiały się przebrać za Chińczyków.

Mogli zaprezentować starą chińską sztuczkę ze znikającym gwoździem.

Jeszcze mogli zapytać o jedzenie psów - drwili. 

Też uważacie, że tym razem "żart" się nie udał? 

Zobacz także: Rogalska pyta Figurską o zdradę. Ta odpowiedź wprawiła wszystkich w osłupienie

pns1
Fotografia: Pytanienasniadanie.tvp.pl
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów