Przykład Renaty Kaczoruk pokazuje, że trzeba dotrzymywać umów. Nawet w show-biznesie

Paulina Szestowicka 21.09.2016
Renata Kaczoruk
Fotografia: www.instagram.com/renul_ka

Może "Azja Express" jest dla gwiazd i po to, żeby wzbudzać sensację. Jednak są pewne rzeczy, które są ważne zarówno w programie, jak i w życiu codziennym. 

Renata Kaczoruk w "Azja Express" ma trudności ze zjednaniem sobie innych uczestników. Niestety, to rzutuje też na postrzeganie jej osoby w mediach społecznościowych - żona Kuby Wojewódzkiego jest ofiarą hejtu i bohaterką wielu negatywnych artykułów w serwisach internetowych. 

Trzeci odcinek programu "Azja Express" na pewno nie przysporzy jej fanów. Wydawać by się mogło, że walka na poduszki ma za zadanie jedynie przyciągnąć uwagę widzów, jednak kiedy uczestnicy dowiedzieli się, że walczą o immunitet, zadanie potraktowali nieco poważniej. Ale co ważne, nie wszyscy. Kiedy dowiedzieli się, że będą mogli osłabiać przeciwnika rzucając w nich jajkami, postanowili zawiązać umowę i nie korzystać z tej opcji. Wydawało się, że nikt się nie wyłamie. Emocjom nie uległa nawet Małgorzata Rozenek, która krzycząc do męża Radosław, pokaż mu, pokładała w nim ogromne nadzieje, ale szybko pogodziła się z przegraną konkurencją. 

Umowa była inna

Kiedy jednak doszło do rundy finałowej, w której wystąpił Pascal Brodnicki i Weronika Budziło. Kucharz postanowił, że nie będzie uderzał kobiety, ponieważ nie wyobraża sobie jakby mógł się z tego wytłumaczyć synowi. W pewnym momencie rzucił do będącej w duecie z Weroniką Renaty Kaczoruk zdanie, w którym kazał jej obrzucić się jajkami. Ktoś mógłby pomyśleć, że Pascal specjalnie sprowokował modelkę, ale ona i tak powinna pamiętać o umowie zawartej ze wszystkimi uczestnikami. Jednak sięgnęła po jajka i zaczęła rzucać nimi w stronę kucharza. To spotkało się z ogromną krytyką ze strony innych uczestników, którzy uznali, że modelka nie zachowała się odpowiednio. 

Jajeczka leciały dopóki nie zorientowałam się, że Paskal nie walczy. Na wyraźną prośbę Paskala. Także odwrotnie niż w telewizji - napisała Renata Kaczoruk na swoim Instagramie.

Pascal Brodnicki oczywiście przegrał konkurencję z Weroniką Budziło. Renata Kaczoruk chciała mu podziękować, za to, że nie walczył z jej koleżanką i wyciągnęła do kucharza rękę. Jednak on nie odwdzięczył gestu, tylko odwrócił się i poszedł dalej. Można oczywiście wytknąć mu to, że sam namawiał modelkę do rzucania jajkami, ale teraz nikt się na tym nie skupi. Żona Kuby Wojewódzkiego nie znalazła innych kompanów niż Weronika w programie (z którą zdaje się też czasami sprzeczać), a w Internecie na jej temat przeważają negatywne opinie.

Renata Kaczoruk może twierdzić, że to jest kwestia montażu. Jednak czasami warto spuścić z tonu i dla własnego dobra zrezygnować z zaciętej rywalizacji na rzecz koleżeństwa i dotrzymać umów. Program się skończy, ale zła opinia się może za nią długo ciągnąć. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów