Przyjaciółka oddała jej swoją suknię ślubną. Koniecznych było kilka poprawek. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania

Anna Respondek 09.11.2017
"Sposób na suknię"
Fotografia: TLC/ materiały prasowe

To się nazywa prawdziwa przyjaźń. 

Program TLC "Sposób na suknię" pozwala przyszłym pannom młodym poczuć się wyjątkowo i spełnić największe marzenie. Uczestniczki show zgłaszają się do specjalistek, które w fachowy sposób pomagają im przerobić suknie ślubne, w których kiedyś do ołtarza szły ich mamy czy babcie.

Tym razem w programie pojawiła się Marta, która suknię otrzymała od najlepszej przyjaciółki. To właśnie dzięki niej stanęła na nogi po ciężkiej chorobie swojej mamy i to dzięki niej poznała przyszłego męża Yevgenema. Pomimo tego, że kobiety różnią się rozmiarami, Marta zapragnęła zrobić wszystko, aby móc wykorzystać prezent. 

Z pomocą przyszła jej projektantka, Magdalena Socha-Włodarska, która w programie „Sposób na suknię” zajęła się dopasowaniem kreacji do figury i wymagań Marty. Dokonując przeróbek, ekspertka kierowała się tym, aby zaakcentować kobiece wdzięki przyszłej panny młodej. Delikatne kwiatowe zdobienia, które znalazły się na wysokości talii, podkreśliły figurę Marty. Półprzezroczyste rękawy zostały zastąpione przez szerokie, drapowane, tiulowe ramiączka. Dodatkowe warstwy halki nadały kreacji lekkości, a całość zyskała poprzez to idealne proporcje.

Dzięki wyczuciu stylu i odpowiednim zabiegom, Marta otrzymała możliwość pójścia do ołtarza w jedynej w swoim rodzaju sukni, która ma dla niej sentymentalną wartość.

Zobaczcie, jak wyglądała ostateczna wersja sukni. ;)

sns Marta_1 (1)
Fotografia: TLC/materiały prasowe
sposob-na-suknie3-fin1-5215
Fotografia: TLC/materiały prasowe
sposob-na-suknie3-fin1-5248
Fotografia: TLC/materiały prasowe

  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów