Przebrana Reni Jusis uczyła "Top modeli" śpiewać. A oni nie zostawili na niej suchej nitki: "Renia, o czym ty pisałaś?"

Paulina Szestowicka 01.11.2016
Reni Jusis w "Top model"
Fotografia: www.player.pl

Wokalistka mogła wziąć ich komentarze do siebie. Jednak sytuacja potoczyła się zupełnie inaczej. 

W dziewiątym odcinku programu "Top model" wystąpiły znane gwiazdy polskiej sceny muzyki: Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski i Reni Jusis. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy, z których każda musiała nauczyć się na pamięć innego tekstu piosenki jednego z wokalistów. Daria Zhalina, Daniel Tracz i Mateusz Mil mieli 30 minut na zapamiętanie wersów utworu Reni Jusis "Zombie świat". 

Renia, o czym ty pisałaś? - zapytał jeden z uczestników. 

Kto pisze takie teksty? - rzuciła druga osoba z grupy. 

I nie byłoby w tym nic niezręcznego, gdyby nie fakt, że przyszłe gwiazdy modelingu uczyły się tekstu piosenki w taksówce, za której kierownicą siedziała przebrana Reni Jusis. Żeby było zabawniej, wokalistka sama zdradziła się, pomagając nauczyć się tekstu utworu. Zanuciła fragment piosenki "Zombie świat" i natychmiast wszyscy ją poznali. Wydawać by się mogło, że każdy artysta słysząc niepochlebne komentarze na temat swojego utworu, chciałby przynajmniej wyjaśnić, co miał na myśli pisząc do niego tekst. Ale nie Reni Jusis. 

Nie powiem wam, co miałam na myśli - powiedziała, nie kryjąc śmiechu.

Reni Jusis w "Top model"
Fotografia: www.facebook.com/renijusis.private

Reni Jusis w "Top model"

Dystans i zwycięstwo

Daria, Daniel i Mateusz musieli nie tylko nauczyć się tekstu piosenki, ale też skomponować stylizację pasującą do klimatu utworu, a następnie zagrać w teledysku. Mimo kiepskiego startu, drużyna Reni Jusis wygrała zadanie.

Jestem bardzo dumna z mojej grupy - powiedziała piosenkarka. 

Daria Zhalina została wyróżniona spośród wszystkich uczestników muzycznego zdania. Nagroda trafiła jednak nie tylko do niej, ale też do kolegów - wszyscy zostali zaproszeni na koncert Reni Jusis w Warszawie. Co ciekawe, wokalistka będąc na scenie nie zapomniała o nich, a oprócz opowiedzenia wszystkim gościom koncertu ciekawostek z planu "Top model", zadedykowała zwycięzcom odcinka piosenkę "Zombie świat". 

Jeżeli ktokolwiek myślał, że artyści nie mają dystansu i krytykę odbierają bardzo osobiście, przekonał się, że są wyjątki. Reni Jusis nie tylko nie poczuła się dotknięta uwagami uczestników, ale nawet pomogła im wygrać zadanie. Z drugiej strony, może czasami nie warto wnikać i przestrzegać zasady, co autor miał na myśli, pozostawiamy tylko jemu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów