Prowadziła "Pytanie na śniadanie", a widzowie ją uwielbiali. W 2010 zniknęła z mediów. Jak dziś wygląda Katarzyna Obara?

Katarzyna Leszczyńska 23.02.2018
Katarzyna Obara
Fotografia: EAST NEWS

Katarzyna Obara została zwolniona z TVP2 w 2010 roku. Potem zniknęła z mediów i zajęła się polityką. Jak dziś wygląda?

Katarzyna Obara zasłynęła jako dziennikarka prowadząca program „Pytanie na śniadanie”. Choć karierę rozpoczynała w lokalnej wrocławskiej TVP3, gdy przeszła do TVP2 poznała ją szersza publiczność. Ludzie ją uwielbiali, ponieważ była bardzo charyzmatyczną prezenterką. Niektórzy uznawali ją wówczas nawet za największą gwiazdę „Pytania na śniadanie”.

Zobacz także: Przez wiele lat występowała w „Złotopolskich”. Potem zniknęła z ekranu. Jak dziś wygląda Renata Gabryjelska?

W 2008 roku Obara wyszła za mąż za Macieja Kowalskiego. Rok później na świat przyszła ich córka, Zuzanna. Dziennikarka poszła na urlop macierzyński. Gdy jednak z niego wróciła, otrzymała wypowiedzenie z TVP2. Pamiętacie jak wyglądała za swoich czasów swoich występów w „Pytaniu na śniadanie”?

Marcin Prokop, Dorota Wellman i Katarzyna Obara
Fotografia: EAST NEWS

Po całej sytuacji związanej ze zwolnieniem z TVP, Katarzyna Obara zdecydowała się wówczas zakończyć swoją przygodę z dziennikarstwem, ponieważ nie chciała wracać do telewizji. Zwłaszcza, że nie miała też takiej szansy.

Miałam chwilową przygodę z Polsatem, gdzie prowadziłam z Krzysztofem Ibiszem reality show „Dwa Światy”. Dlatego też historię z tą stacją miałam już za sobą. Owszem, byłam na spotkaniu z Edwardem Miszczakiem (red. dyrektor programowy TVN). Pamiętam wizytę w jego gabinecie. Prezes Miszczak był miły, uprzejmy, ale dał mi do zrozumienia, że nie szukają blondynki podobnej do Magdy Mołek – powiedziała Obara w rozmowie z „Faktem”.

Minęło już 8 lat, odkąd Katarzyna Obara zakończyła swoją współpracę z TVP2. Obecnie dziennikarka połączyła swoje losy z polityką. Oddała się też pasji, jaką jest gotowanie i otworzyła restaurację we Wrocławiu. I choć, jak sama twierdzi, na początku trudno było jej się przedstawić, teraz jest zadowolona, że udało jej się poukładać życie poza telewizją. Sporo się u niej zmieniło również w prezencji. Jak dziś wygląda Katarzyna Obara?

Zobacz także: Wiadomo, kto zastąpi Magdę Mołek w „DD TVN”. Nie ta osoba, o której myślicie

Katarzyna Obara
Fotografia: Facebook/Katarzyna Obara
Katarzyna Obara
Fotografia: Facebook/Katarzyna Obara
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów