„Projekt Lady” sezon 4: Zobacz zdjęcie wszystkich uczestniczek!

Nastazja Bloch 14.05.2019
Małgorzata Rozenek i mentorki programu "Projekt Lady"
Fotografia: Instagram/@projekt.lady.tvn

Czwarty sezon programu „Projekt Lady” rusza już 20 maja na antenie TVN. Zobacz zdjęcie wszystkich uczestniczek nowej edycji.

Kolejny raz na antenie TVN będziemy mogli obserwować losy dziewczyn, które gotowe są odmienić swoje życie. Już w przyszły poniedziałek zobaczymy pierwszy odcinek programu "Projekt Lady" i bacznie obserwować losy trzynastu dziewczyn, które przyjadą do pałacu w Rozalinie. Jesteście ciekawi, jak wyglądają uczestniczki? Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz także: Eurowizja 2019: Jurorzy zaszkodzą zespołowi Tulia? Michał Szpak nie ma złudzeń

„Projekt Lady” po raz czwarty zagości na ekranach polskich domów. Program ten ujawnia oblicze dziewcząt, które mają bardzo swobodne podejście do życia. 13 uczestniczek podczas pobytu w Rozalinie przejdzie kurs, który pozwoli im stać się damami. Pod czujnym okiem ekspertów dziewczyny zmienią swój wizerunek i będą uczyły się dobrych manier.

Wsparciem dla zdeterminowanych uczestniczek chcących zmienić swoje życie będzie Małgorzata Rozenek-Majdan. Czwarta edycja programu „Projekt Lady” została okrzyknięta wyjątkowo wymagającą. Uczestniczki będą poddane licznym testom i sprawdzianom, które odbywać się będą nie tylko w pałacu, ale również poza nim.

„Projekt Lady” 4: Jak wyglądają uczestniczki czwartek edycji?

W czwartej edycji „Projektu Lady” weźmie udział 13 uczestniczek. Producenci wprowadzili również nowość. W programie po raz pierwszy zobaczymy dziewczęta, które na stałe mieszkają m.in. w Wielkiej Brytanii i Holandii. Jak wyglądają uczestniczki? Zobaczcie na poniższe zdjęcia.

Pierwszy odcinek „Projekt Lady” zobaczymy w poniedziałek 20 maja 2019 roku o godzinie 21:30 na antenie TVN

Zobacz także: Już jest zwiastun nowego "Beverly Hills 90210"! Zobaczcie, czego się spodziewać

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów