Polsat wyśle Polaków na jedną z dzikich wysp Australii. Trwają castingi do reality show "Wyspa przetrwania"

Redakcja 27.03.2017
Screen z filmu "Wyspa przetrwania"
Fotografia: www.youtube.com

Celem uczestników będzie przetrwanie na wyspie kilku tygodni. 

Telewizja Polsat pokaże przygodowe reality show "Wyspa przetrwania", w którym uczestnicy będą rywalizowali w ekstremalnych konkurencjach na jednej z dziewiczych wysp Australii i Oceanii. 

Wszystko wskazuje na to, że moda na programy typu reality show powróciła na dobre. Gdy stacja TVN zdecydowała się zrealizować programy "Azja Express" i "Agent - Gwiazdy", kwestią czasu było, aby po podobny format sięgnęły inne telewizje. I właśnie na ten krok zdecydowała się telewizja Polsat, z jedną różnicą. W ich show "Wyspa przetrwania" rywalizować ze sobą będą nie celebryci, a osoby prywatne, których próżno szukać na pierwszych stronach gazet.  

"Wyspa przetrwania" to przygodowy program reality show dla każdego. Miejscem zmagań uczestników stanie się jedna z rajskich wysp na Pacyfiku. Spartańskie warunki i tropikalny klimat okażą się prawdziwym wyzwaniem dla każdego, kto będzie chciał przetrwać na niej jak najdłużej - czytamy na Polsat.pl.

"Wyspa przetrwania" to nowe reality show telewizji Polsat
Fotografia: www.youtube.com

"Wyspa przetrwania" to nowe reality show telewizji Polsat 

Ruszają castingi

Jak przekonują twórcy programu, w show powinni wziąć udział wszyscy, którzy lubią wyzwania i podróże, a także pragną sprawdzić się w walce z dziką naturą i innymi uczestnikami. Aby jednak móc przenieść się na rajską wyspę, trzeba spełnić szereg warunków, a jednym z nich jest ukończenie 18 lat. 

Przede wszystkim należy przesłać zgłoszenie na adres casting@wyspaprzetrwania.tv, w którym obok danych osobowych i krótkiej historii o nas samych, przekonamy twórców programu, że to właśnie nas powinni wysłać na jedną z dzikich plaż. Warto także uzasadnić, dlaczego chcemy przeżyć przygodę na egzotycznej wyspie. Do zgłoszenia należy dołączyć trzy fotografie: portret, sylwetkę i zdjęcie w stroju kąpielowym. 

"Wyspa przetrwania" ma być polską wersją programu "Survivor". Jak podaje Polsat.pl, produkcja doczekała się już 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji.

Co ciekawe, bardzo podobny format był już emitowany w Polsce. Konkretnie, była to zmodyfikowana wersja szwedzkiego "Survivora", do której prawa zakupiła stacja TVN i w 2004 roku zrealizowała reality show "Wyprawa Robinson". 18 uczestników poleciało do Malezji i walczyło o przetrwanie mieszkając na jednej z dziewiczych wysp. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów