Zostań w domu z Polsatem! W tym tygodniu na antenie najlepsze filmy akcji i komedie

Para młodych ludzi siedzi uśmiechnięta na kanapie i ogląda telewizję
Fotografia: Shutterstock

W tym tygodniu Polsat przygotował dla nas moc atrakcji filmowych i serialowych. Wrócą także nowe odcinki waszych ulubionych programów! Na jaki seans się skusicie?

Stacja Polsat co tydzień przygotowuje dla nas interesujące produkcje zarówno filmowe, jak i telewizyjne. W tym tygodniu również! W dniach 27.04.-30.04. będziemy mogli obejrzeć zjawiskowe filmy akcji, najlepsze komedie, jak również największe hity serialowe. W związku z tym, że wciąż powinniśmy ograniczać kontakty z innymi, zostań w domu, rozsiądź się wygodnie i wybierz którąś propozycję z bogatej oferty Polsatu.

Zobacz także: Najnowsze polskie filmy, które teraz obejrzysz online

Polsat: najlepsze filmy i seriale na tydzień 27.04.-30.04.

Polsat przygotował dla nas na ten tydzień moc atrakcji. Choć majówka za pasem, warto wykorzystać najbliższe dni na przypomnienie sobie lub zapoznanie z filmowymi klasykami.

W najbliższych dniach na antenie stacji pojawią się też nowe odcinki naszych ulubionych seriali, jak: "Przyjaciółki" oraz "Zawsze warto".

Oto pełna lista filmów i seriali na nadchodzące dni od stacji Polsat.

Poniedziałek, 27.04.:

  • "Bez litości" - mega hit z Danzelem Washingtonem - godz. 20:00.
  • "Szklana pułapka 2" - Bruce Willis jako legendarny John McClane - godz. 22:45.

Wtorek, 28.04.:

  • "Plan ucieczki" - największe gwiazdy filmów akcji razem na ekranie, czyli Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger - godz. 20:05.
  • "Metro strachu" - Danzel Washington, John Travolta i James Gandolfini w trzymającym w napięciu thrillerze - godz. 22:40.

Środa, 29.04.:

  • "Nasz nowy dom", odc. 185 - Martyna Kupczyk i Artur Witkowski z ekipą pomogą pani Agnieszce, która odeszła od uzależnionego męża i samotnie wychowuje dwóch synów - godz. 20:05.
  • "Zawsze warto", odc. 21 - ciąg dalszy losów Ady (Julia Wieniawa), Marty (Weronika Rosati) i Doroty (Katarzyna Zielińska) - godz. 21:05. 
  • "Zoolander 2" - kontynuacja popularnej komedii z Benem Stillerem i Owenem Willsonem. W filmie występuje także Penelope Cruz, a epizodycznie pojawiają się: Benedict Cumberbatch, Justin Bieber, Anna Wintour oraz Kate Moss - godz. 22:10.

Czwartek, 30.04.:

  • "Nasz nowy dom", odc. 186 - Maciej Pertkiewicz i Wiesiek Nowobilski z ekipą pomogą wielodzietnej rodzinie, której dom spłonął w pożarze - godz. 20:05.
  • "Przyjaciółki", odc. 179 - Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska-Bauer) i Patrycja (Joanna Liszowska) i dalsza część ich pogmatwanych losów - godz. 21:05.
  • "W chmurach" - George Clooney w rewelacyjnie zrealizowanym i zagranym dramacie na podstawie bestsellera Waltera Kirna - godz. 23:10.

Zobacz także: "Czarodziejka z Księżyca" powraca! Będzie można oglądać ją online za darmo

Lubisz "Przyjaciółki"? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, którą bohaterkę przypominasz najbardziej! 

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów