18-letni Polak wygrał włoskie talent show. Pokochały go miliony widzów

Anna Respondek 03.12.2018
Marcin Patrzałek
Fotografia: Youtube/Spettacoli News

Jury zachwycało się jego niezwykłym talentem muzycznym.

Kolejny młody Polak może pochwalić się zagranicznym sukcesem. 18-letni Marcin Patrzałek wygrał włoskie talent show, które jest jednym z najpopularniejszych w kraju. Chłopak zaprezentował w programie swoje zdolności muzyczne i perfekcyjną grę na gitarze, dzięki czemu pokochały go miliony widzów, a jury jednogłośnie stwierdziło, że to "wielki i prawdziwy talent". 

Marcin Patrzałek wygrał włoskie talent show

"Tu si que vales" to jedno z najpopularniejszych talent show we Włoszech, które nadaje komercyjna stacja Canale 5. W programie udział postanowił wziąć Marcin Patrzałek z Kielc, który został nazwany prawdziwym wirtuozem gry na gitarze. Jury porównywało muzyka do największych mistrzów tego instrumentu. 

W finałowym odcinku Patrzałek postanowił zagrać flamenco, a jego występ został nagrodzony owacjami na stojąco. Prowadzący show, włoski gwiazdor Gerri Scotti, zachwycał się nie tylko muzykiem, ale także naszym krajem i Polakami. Przyznał, że niedawno odwiedził Warszawę i był oczarowany tym, jak pięknym i nowoczesnym jest miastem. Dodał również, że Polacy to "wspaniały naród".

Patrzałek podczas przemowy po wygranej przyznał, że to dla niego wielki sukces, a wygraną ma zamiar spożytkować na studia w Bostonie na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni muzycznych na świecie. 

Polacy również zdążyli już poznać talent 18-latka, który w 2015 roku wygrał program "Must be the music".

Gratulujemy! ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Czy śledzisz newsy ze świata show-biznesu?

Liczba głosów:

Te utwory tak naprawdę są coverami. Czy znasz ich oryginalną wersję? Zobacz, jak dobrze znasz się na muzyce!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów