Po pięciu latach wraca serial "Daleko od noszy". Do obsady dołączyła Katarzyna Glinka

Paulina Szestowicka 02.12.2016
Katarzyna Glinka w "Daleko od noszy"
Fotografia: www.instagram.com/katarzynaglinka

Jeden z najpopularniejszych polskich sitcomów wraca już po raz trzeci. Tym razem na dobre?

Ruszyły prace nad nowymi odcinkami serialu "Daleko od noszy", które wyreżyseruje Krzysztof Jaroszyński,

A więc będzie "DALEKO OD NOSZY-REAKTYWACJA"! Umowa podpisana, aktorzy czekają, od końca listopada zdjęcia. Będę na ile to możliwe informował Was o działaniach, choć fanpage "DALEKO OD NOSZY" na fb z pewnością będzie lepiej zaopatrzony. Obiecuję, że co chwila będziemy tam wrzucać foty, fragmenty scen, prywatności zza kulis i pomyłki na planie - te wszyscy lubimy najbardziej - napisał reżyser na Facebooku.

W obsadzie "Daleko od noszy" pojawią się gwiazdy pierwszej serii, jak i nowe twarze. Zobaczymy oczywiście Hannę Śleszyńską i Pawła Wawrzeckiego, a nową osobą w obsadzie będzie Katarzyna Glinka, która wcieli się w postać pielęgniarki Rity. W serialu grała kiedyś Anna Przybylska, jednak jej postać nie pojawi się w nowej wersji produkcji.  

Jeżeli pan Jaroszyński zdecydował się na kontynuację "Daleko od noszy", to z tymi samymi ludźmi, którzy byli, i na pewno będzie doktor Kidler, którego grałem. Nie wiem, kto mógłby zastąpić Anię. Ona jest trudna do zastąpienia. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ona taka była. Ona była naszym kolorem i duszą. Wielka szkoda, że nie ma jej już z nami. Jak to mówią: "Nie chce się, a żyć trzeba" - powiedział Paweł Wawrzecki w rozmowie z "Super Expressem".

Nowe odcinki serialu "Daleko od noszy" najprawdopodobniej będziemy mogli oglądać już wiosną 2017 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów