Panna młoda chce iść do ślubu w sukni babci z 1949 roku. Wystarczyło kilka poprawek i efekt zniewalający. Rodzina nie kryła wzruszenia

Katarzyna Leszczyńska 20.10.2017
Suknia ślubna z 1949 roku w programie "Sposób na suknię"
Fotografia: materiały prasowe/TLC

Ta suknia jest naprawdę wyjątkowa.

Każda panna młoda chce czuć się wyjątkowo na swoim ślubie. Kobiety bardzo dużą wagą przykładają do sukni ślubnej, w której chcą się prezentować zjawiskowo. Dla wielu z nich jest to najważniejszy element ślubny. Nic więc dziwnego, że jej znalezienie, zakup lub uszycie zajmuje aż tyle czasu i starań. Pannom młodym w tej kwestii pomóc może jeden z programów stacji TLC „Sposób na suknię”.

Do jednego z odcinków programu zgłosiła się 26-letnia Aleksandra z Bydgoszczy, która w lipcu przyszłego roku wychodzi za mąż. Jej ogromnym marzeniem jest założenie na własny ślub sukni swojej babci, w której ta wychodziła za mąż w 1949 roku. Panna młoda wierzy, że kreacja będzie dla niej talizmanem, ponieważ małżeństwo jej dziadków przez długie lata było niezwykle udane.

Oczywiście tak wiekowa suknia wymaga odświeżenia i odnowienia w pewnych miejscach. Właśnie dlatego Aleksandra poprosiła o pomoc projektantkę, która prowadzi program „Sposób na suknię”. Magdalena Socha-Włodarska pomogła pannie młodej przygotować się do tego wyjątkowego dnia. Ze starej kreacji przygotowała zjawiskową suknię. Efekt końcowy powala.

Suknia ślubna z 1949 roku
Fotografia: materiały promocyjne/TLC

Widok panny młodej wzruszył najbliższych

Aleksandra w programie pojawiła się w towarzystwie mamy i siostry. Żadna z nich nie kryła wzruszenia, gdy dziewczyna przymierzyła suknię babci po przeróbkach. Sama seniorka jest już w podeszłym wieku. Babcia Franciszka ma 95-lat i zdrowie nie pozwoliło jej na wzięcie udziału w programie. Na pewno jednak będzie wzruszona, gdy zobaczy wnuczkę w swojej sukni ślubnej podczas ceremonii.

Aleksandra w odnowionej sukni ślubnej
Fotografia: materiały promocyjne/TLC

Odcinek „Sposobu na suknię” z udziałem Aleksandry premierę będzie miał 14 listopada. Już dziś możemy jednak zobaczyć, jak dziewczyna prezentuje się w sukni ślubnej swojej babci po poprawkach wprowadzonych przez Magdalenę Sochę-Włodarską.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów