Monika Sewioło uchodziła za najseksowniejszą uczestniczkę "Big Brothera". Jak wygląda dziś?

Magdalena Barszczak 30.04.2018
Monika Sewioło
Fotografia: EAST NEWS

Po wyjściu z domu Wielkiego Brata miała swoje 5 minut. Dziś wiedzie stateczne życie z dala od błysku fleszy.

Monika Sewioło była uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera". Poczynania jej i innych uczestników jednego z pierwszych reality show w Polsce śledziło co niedzielę ponad 9 mln widzów. Jak dziś wygląda jedna z najseksowniejszych mieszkanek domu Wielkiego Brata?

Zobacz także: Słodka Stephanie z "Pełnej chaty" już tak nie wygląda. Wyrosła na niegrzeczną dziewczynkę

"Big Brother" zagościł na antenie TVN w 2001 roku. Kontrowersyjny program w tamtym czasie już święcił triumfy na świecie, w Polsce dopiero zaczynał być popularny. Monika Sewioło zapisała się w pamięci Polaków jako osoba niewstydząca się nagości. Jako jedyna kąpała się pod prysznicem bez ubrania. To najwyraźniej nie spodobało się Polakom, bo w 2. odcinku show odesłali ją do domu.

Monika Sewioło - jak wygląda dziś?

Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata Monika miała swoje 5 minut. Próbowała podbić rynek muzyczny - nagrała m.in. piosenkę „Urodziłam się, aby grać” i współtworzyła płytę "Wiatr" zespołu Nietykalni. Razem z innymi uczestnikami "Big Brothera" wystąpiła w filmie "Gulczas, a jak myślisz...". Niektórzy mogą ją też kojarzyć z sesji zdjęciowej dla "Playboya". Obecnie 41-latka wiedzie życie z daleka od błysku fleszy, raz na jakiś czas pozując na ściankach.

Zobacz także: Karierę rozpoczęła w 1990 roku w "Wiadomościach". Jak dziś wygląda 53-letnia Pieńkowska?

Bardzo się zmieniła?

Monika Sewioło wczoraj i dziś:

Monika Sewioło opuszcza dom Wielkiego Brata:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów