Operacja plastyczna i to za darmo? Tylko w telewizji. Ruszyły castingi do programu "Walka o piersi"

Katarzyna Mordalska 02.01.2017
Walka o piersi Polsat Cafe
Fotografia: www.pixabay.com

Produkcja jest skierowana do kobiet, które z różnych powodów mają kompleksy na punkcie swoich piersi.

Kanał Polsat Cafe rozpoczął castingi do programu "Walka o piersi". Będzie to cykl historii różnych kobiet, dla których wygląd biustu stanowi duży problem. Uczestniczki zakwalifikowane do programu będą miały możliwość przejścia operacji plastycznej, która odmieni ich życie.

Jak wynika z informacji udostępnionych na profilu programu na Facebooku, w produkcji mogą wziąć udział kobiety cierpiące na zespół Polanda (wady wrodzone) lub których piersi uległy zniekształceniu na skutek już przeprowadzonej plastyki biustu albo nieszczęśliwego wypadku.

Nadszedł czas na program, w którym Polki spełnią swoje marzenia i z pomocą sztabu wykwalifikowanych specjalistów, zawalczą o lepsze życie - zapowiadają autorzy produkcji.

Polsat Cafe zaprosi do współpracy wykwalifikowanych lekarzy, najlepszych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i plastyki biustu. Jak zapowiada stacja, kamera będzie towarzyszyła uczestniczkom na wszystkich etapach przemiany – od wstępnych konsultacji i diagnozy, przez sam zabieg korekty, aż po okres rehabilitacji. Sednem ma być jednak ukazanie przemiany bohaterek, które po operacji odzyskają radość życia.

Format programu, w którym prezentowane są operacje plastyczne, jest już znany w telewizji. Prym pod tym względem wiedzie stacja TVN Style i w mniejszym stopniu także TVN. Na ich antenie można było poznać "Sekrety chirurgii", podziwiać "Życie bez wstydu" oraz odwiedzić "Klinikę urody". W jesiennej ramówce TVN Style postawił na kolejny sezon "Niezwykłych przypadków medycznych", prowadzonych przez Krzysztofa Gojdzia. Zapowiadana odpowiedź stacji Polsat Cafe jest w tym względzie bardziej wyspecjalizowana - producenci na główny motyw programu wybrali najpopularniejszy problem Polek, czyli kompleks na punkcie piersi.

Aby wziąć udział w castingu do programu "Walka o piersi", należy wysłać zgłoszenie na adres: walkaopiersi@zgloszenia.tv, podając imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu oraz załączając zdjęcie sylwetki i krótki opis problemu z piersiami. Zgłoszenia są możliwe także pod numerem telefonu: 881771066. Nie jest jeszcze znana data emisji programu.

walka o piersi
Fotografia: www.facebook.com/WalkaOPiersi
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów