Takiego programu z Gessler jeszcze nie było! "Odkrycia Magdy Gessler" już niedługo w Food Network

Magda Gessler w nowym programie Food Network "Odkrycia Magdy Gessler'
Fotografia: Materiały prasowe/TVN

Magda Gessler podbiła już serca Polaków, a teraz szykuje dla nich zupełnie nowy program. Od marca na kanale Food Network restauratorka i jej "odkrycia".

W takiej roli jeszcze jej nie widzieliście! Magda Gessler wyrusza w podróż po Polsce, żeby pokazać widzom oryginalne restauracje i genialnych szefów kuchni. To zupełnie nowy program w dorobku Magdy Gessler, która na swoim koncie ma już wiele autorskich tytułów. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce zna się na rzeczy i bez wątpienia jest bardzo szczera. To kolejny jej program, dzięki któremu dowiemy się, gdzie w Polsce można smacznie zjeść, ale to nie wszystko. 

Zobacz także: Magda Gessler została wegetarianką. Szykują się rewolucyjne zmiany w jej restauracjach? 

Magda Gessler i jej "odkrycia" w Food Network

To wyjątkowy program zarówno dla samej restauratorki, jak i jej fanów. Gessler będzie podróżować po całym kraju, jednak tym razem nie będzie ratować restauratorów z opresji, jak to ma miejsce w przypadku "Kuchennych Rewolucji". Wręcz przeciwnie. Magda zamierza odkryć prawdziwe polskie talenty kulinarne. Będzie próbować ich popisowych dań i podejrzy jak pracują. Przede wszystkim będzie z nimi rozmawiać o ich inspiracjach i tym, czym udaje im się przyciągnąć gości.

Magda Gessler odkryje nowe doświadczenia, widzowie będą mogli dowiedzieć się, jakie restauracje w Polsce warto odwiedzić, a restauratorzy poznają najpopularniejszą kreatorkę smaków w kraju i będą mogli porozmawiać z nią o jedzeniu - a wszyscy doskonale wiedzą, że kto jak kto, ale Magda Gessler na gotowaniu zna się jak nikt inny!

Pierwszy odcinek programu "Odkrycia Magdy Gessler" na Food Network zostanie wyemitowany w niedzielę, 31 marca, o godzinie 11:45. Restauratorka zawita do warszawskiej restauracji "Zoni". Szefem kuchni tam jest Aleksander Baron, nazywany kreatorem prawdziwie spektakularnych smaków.

Kucharz od lat zbiera wiedzę na temat polskiej kuchni i na podstawie tego przygotowuje zaskakujące smakiem autorskie potrawy. Magda Gessler spróbuje naprawdę szokujących dań. Baron przygotuje dla niej m.in.: chłodnik z wołowiną, ser dojrzewający w ziemi, podany na torfie, a na deser mus z... mózgiem i wanilią. 

Będzie się działo!

Zobacz także: Magda Gessler otworzyła polską restaurację w Londynie. Cena schabowego powala!

Odkrycia Magdy Gessler: Gessler i Aleksander Baron w kuchni restauracji ZONI
Fotografia: Materiały prasowe/TVN
Odkrycia Magdy Gessler: Magda Gessler je posiłek w restauracji ZONI
Fotografia: Materiały prasowe/TVN
Odkrycia Magdy Gessler: Magda Gessler i Aleksander Baron podczas rozmowy w restauracji ZONI
Fotografia: Materiały prasowe/TVN

"Kuchenne Rewolucje" na antenie TVN-u są od 9 lat! Pamiętacie, jak na początku wyglądała Magda Gessler i inne gwiazdy stacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów