Od tej uczestniczki "Big Brothera" wzięło się słynne powiedzenie "Gulczas, a jak myślisz". Jak dziś wygląda Karolina Pachniewicz?

Katarzyna Leszczyńska 27.10.2017
Karolina Pachniewicz z Martyną Wojciechowską i Piotrem Lato
Fotografia: EAST NEWS

Pamiętacie tę uczestniczkę?

Program „Big Brother” wielu ludziom przyniósł sławę w Polsce. Zwyczajne osoby stały się niezwykle popularne. Jednak o większości z nich słuch w pewnym momencie zaginął. Tak też było z Karoliną Pachniewicz, która wzięła udział w pierwszej edycji popularnego programu. Po latach dziewczyna wspominała to jako niesamowitą przygodę.

Karolina była niezwykle charakterystyczną mieszkanką Domu Wielkiego Brata. To od niej wzięło się popularne powiedzenie, od którego później nazwę wzięli twórcy filmu, „Gulczas, a jak myślisz”. Jej udział w programie łączył się z wieloma kontrowersjami. Między innymi była w głośnym związku z innym uczestnikiem „Big Brothera”, Grzegorzem Mielcem. Ostatecznie ich relacja się nie udała, a Karolina wyemigrowała do Manchesteru.

W Polsce nie potrafię się już odnaleźć. Do kraju przylatuję dwa razy do roku, żeby odwiedzić tatę i koleżanki – opowiadała w jednym z wywiadów.

Karolina wspominała, że po programie spotkała się z wieloma docinkami ze strony innych ludzi. Obecnie w Anglii pracuje w biurze turystycznym. Na razie nie zamierza wrócić do Polski. Trzeba przyznać, że znacznie się zmieniła od czasu swojego występu w „Big Brotherze”. Jak dziś wygląda?

Karolina Pachniewicz
Fotografia: Facebook/Lina Pachniewicz
Karolina Pachniewicz
Fotografia: Facebook/Lina Pachniewicz
Karolina Pachniewicz
Fotografia: Facebook/Lina Pachniewicz
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów