Już jesienią rusza nowy survivalowo-historyczny program ”Szlak Nadziei”. Producenci rozpoczynają castingi!

Nastazja Bloch 10.05.2019
nowy program TVP
Fotografia: Facebook/Bongo Media Production

Trwają plany dotyczące jesiennych ramówek. Już dziś wiemy, że Telewizja Polska postanowiła pokazać nowy program o tajemniczej nazwie „Szlak Nadziei”. Jesteście ciekawi?

Jesienna ramówka Telewizji Polskiej zaskoczy widzów. TVP planuje wyemitować nowy surwiwalowo-hisotryczny program o nazwie „Szlak Nadziei”. Zadaniem uczestników będzie pokonanie  szlaku  „Armii Andersa” liczącego 11 tys. km. Wkrótce ruszają castingi na uczestników i gospodarza programu.

Zobacz także: "Gra o Tron": historia z Duchem zasmuciła fanów. To schronisko zrobiło zbiórkę dla wilkora Jona! [spoiler]

Nowy program „Szlak Nadziei”

„Szlak Nadziei” to projekt, którego autorem jest Bongo Media Production. Uczestnicy postawieni zostaną przed niemałym wyzwaniem. Mianowicie ich zadaniem będzie przemierzenie długiej trasy „Armii Andersa”, którą w latach 40. XX wieku wędrowało 120 tysięcy polskich żołnierzy i cywili.

Tego typu program jest pierwszym takim projektem na świecie. Dla portalu Wirtualnemedia.pl wypowiedział się Dariusz Goczał, producent programu.

Nasz eksperyment jest połączeniem misji z przygodą. Z jednej strony widz dzięki programowi będzie się mógł dowiedzieć faktów historycznych na temat „Armii Andersa”, a z drugiej strony otrzyma rozrywkę w postaci śledzenia wyprawy uczestników projektu.

 „Szlak Nadziei” – castingi

Jeśli chcielibyście wziąć udział w programie, mamy dla was dobre wieści. Niedługo ruszają castingi do programu „Szlak Nadziei” i potrwają do końca maja. Producenci poszukują ludzi w wieku około 20-60 lat. Po castingach wyłonione zostanie 10 osób, które spędzą trzy dni na obozie. Będzie to ostatni etap castingu, który zweryfikuje, kto weźmie udział w programie. Podczas obozu kandydaci poddani będą testom sprawnościowym, pracy w grupie, spotkaniom z lekarzami i psychologiem oraz szkoleniom z prezentacji przed kamerą. Ostatecznie do programu wejdzie od 6 do 8 osób.

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl, producent programu potwierdził, że ekipa nie szuka prawdziwych surrvivalowców, lecz kandydatów, którzy są ciekawi świata i interesują się historią.

Zobacz także: Tomasz Kot stracił rolę w "Bondzie" i szansę na ogromne pieniądze!

„Szlak Nadziei” – Formuła programu

Jak podają Wirtualnemedia.pl, formuła programu nie będzie polegała na rywalizacji, a współpracy. Uczestnicy pracować będą w grupie i wspólnie przejdą 11 km. Ich trasa rozpocznie się w drugiej połowie czerwca w Magadanie, a zakończy pod Monte Casino.

Program liczyć będzie 13 odcinków, transmitowany będzie w TVP1 lub TVP2. Już wkrótce (18 maja) TVP pokaże odcinek zerowy programu, który promować będzie casting.  

Zobacz także: Dido zaśpiewa w Polsce! Koncert odbędzie się jesienią. Kiedy i gdzie?

Najbardziej wyczekiwane koncerty, które odbędą się w Polsce w 2019 roku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów