Nowa para prowadzących w "Dzień Dobry TVN"! Kogo zastąpią?

"Dzień Dobry TVN": prowadzący na ramówce stacji
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

W "Dzień Dobry TVN" kolejne zmiany! Tym razem do ekipy prowadzących dołącza znana dwójka. Zobaczcie sami, z kim spotkacie się przed telewizorami.

TVN ogłosił swoją wiosenną ramówkę. Okazuje się, że w sztandarowym programie stacji, "Dzień Dobry TVN", nastąpią spore zmiany. Jak ogłosił dyrektor programowy, Edward Miszczak, pierwszą i najważniejszą z nich jest zmiana w obsadzie show. Do grona prowadzących program śniadaniowy ma dołączyć znana dwójka dziennikarzy. Kto to taki? Czy nowa para prowadzących zastąpi kogoś z dotychczasowych prezenterów? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy! Wiemy, czym teraz się zajmie

Nowa para prowadzących w "Dzień Dobry TVN"

Okazuje się, że do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN" dołączają Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Paulina Krupińska to znana modelka i prezenterka, która prywatnie jest żoną muzyka, Sebastiana Karpiela-Bułecki. Od 2014 roku w TVN Style prowadzi program "Klinika urody". Teraz dołącza do ekipy "Dzień Dobry TVN"!

Damian Michałowski to dziennikarz dobrze znany wam zapewne z Radia Zet. Z anteną związany jest od 10 lat, gdzie obecnie prowadzi program "Uważam Zet". Teraz przyszedł czas na przygodę z telewizją.

Paulina i Damian dołączą do dotychczasowych prowadzących, wśród których są: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysi, Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Jak na razie nie ma informacji o tym, żeby ktokolwiek miał opuścić program. Życzymy powodzenia nowym prowadzącym!

Zobacz także: Krupińska odsłoniła pierś na Instagramie. Fani: "Torpeda"

Paulina Krupińska i Damian Michałowski na ramówce stacji TVN
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Niektóre gwiazdy TVN-u są związane ze stacją od lat! Zobaczcie, jak oni się zmienili.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów