Nosowska u Wojewódzkiego zdradza prawdziwy powód zawieszenia Hey. "Czy to przez Instagrama?" Zdecydowana odpowiedź

Anna Respondek 18.10.2017
Katarzyna Nosowska i Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram/kuba_wojewodzki_official

Jesteście ciekawi jej występu w filmie Pasikowskiego?

Katarzyna Nosowska może pochwalić się nie tylko udanym życiem osobistym, ale również wciąż rozwijającą się karierą. Wokalistka jest jedną z najbardziej docenianych artystek w Polsce zarówno przez krytyków muzycznych, jak i fanów. 

Ostatnio piosenkarka zasmuciła swoich miłośników i ogłosiła, że zespół Hey zawiesza działalność. We wtorkowym odcinku show Kuby Wojewódzkiego Nosowska opowiedziała nieco więcej na temat prawdziwych powodów tej decyzji. Najpierw jednak wyjaśniła swoją ostatnią fascynację Instagramem. Okazało się, że przyczyniła się do tego znana aktorka, Agata Kulesza.

Pomyślałam, że ten mój Instagram jest taki martwy, nic się nie dzieje, są słabe zdjęcia. I postanowiłam coś wrzucić. Nagle widzę, że 960 osób to ogląda. Zobaczyłam, że ożywili się, więc wrzuciłam kolejne. I zażarło. A przy 30. filmiku pomyślałam sobie, że ja się tego boję, bo to straszne. To miało być dla jaj, ale w komentarzach ludzie zaczęli pisać, że się uśmiechają. I wtedy stwierdziłam, że może mam jakąś misję. Nie śpiewać, tylko rozśmieszać ludzi - powiedziała.

Wojewódzki nie do końca wierzył w to wyjaśnienie i zaskoczony zapytał, czy przez to właśnie zawiesiła działalność swojego zespołu. Piosenkarka postanowiła wyjaśnić tę kwestię.

Nie było tak, że wszyscy na raz powiedzieliśmy: a może byśmy to zatrzymali? Pomyślałam, a mam specyficzne podejście do życia, że to, iż istniejemy 25 lat jest taką bazą wypadową, która daje nam poczucie bezpieczeństwa, i że to ostatni moment dla nas wszystkich, a zwłaszcza dla mnie, żeby na podstawie własnej, przemyślanej decyzji, odrzucić linę asekuracyjną. Chciałam zobaczyć, kim jestem, bez tej odsłony siebie, jaką jest Hey - wytłumaczyła.

Jak przyznała Nosowska ta decyzja nie jest ostateczna i może się zdarzyć tak, że za jakiś czas, wraz z muzykami Hey, ponownie zagrają dla swoich fanów. 

Uważam, że jeżeli mamy jeszcze wrócić, to wrócimy. Hey stał się oczywisty dla nas i publiczności. To świetny moment. To odważna, ryzykowna, ale świetna decyzja. Nie mówię do widzenia, żegnajcie na zawsze, może kiedyś wrócimy - zapewniła.

Potem było jeszcze ciekawiej. Wojewódzki nie omieszkał zapytać Nosowskiej o jej występ w najnowszym filmie Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni pies". Piosenkarka przyznała, że wszystko jest już nagrane i że może pokazać prowadzącemu później swoje sceny, bo ma je w telefonie. Jedną z nich, w której wystąpiła z Marcinem Dorocińskim, skwitowała krótkim zdaniem "To jest zło". 

Hey musi się zawiesić na bardzo długo, ponieważ kiedy państwo zobaczą mnie w "Pitbullu" to ucieczka jest konieczna, i to wcześniejsza, żeby się oswoić z nowym terytorium. To jest zło - powtórzyła pełna obrzydzenia. 

Ostatecznie, po usilnych prośbach prowadzącego, zdradziła, co tak bardzo ją obrzydza w tej scenie. 

Mam bluzkę wsadzoną w spódnicę i obcisły sweter. To jest straszne. A myślisz, że dlaczego noszę te wszystkie plandeczki? Bo dla mnie najstraszniejszym koszmarem jest włożyć bluzkę w spódnicę albo w spodnie. Niektóre dziewczyny to rozumieją - zapewniła. 

Czy występ w tym filmie był dobrą decyzją? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów