Możesz oglądać seriale i jeszcze ci zapłacą. To poważna propozycja Netflixa

Magdalena Kulej 30.03.2018
Netflix
Fotografia: shutterstock.com

Kinomaniacy i pasjonaci seriali będą zachwyceni. 

Kiedy wciągniesz się w jakiś serial, dobrze wiesz, jak trudno jest oderwać się od ekranu. Pokusa, by zobaczyć, co będzie dalej, jest zbyt silna. Jeśli więc oglądanie seriali w wygodnym fotelu przez cały dzień brzmi, jak twoja wymarzona praca, dobrze trafiłaś.

Zobacz także: Propozycje Netflixa na babskie wieczory

Choć wizja ta wydaje się być utopijna, oferta faktycznie istnieje. Złożył ją Netflix. Firma poszukuje obecnie „taggerów”, czyli pasjonatów kina i telewizji, którzy będą oglądać, oceniać, tagować i opisywać filmy i seriale z katalogu oryginalnych pozycji Netflixa. Mówiąc inaczej, osoby zatrudnione na tym stanowisku przyczynią się do tego, że filmy polecane dla każdego konta założonego na platformie będą pasowały do faktycznego gustu widza.

shutterstock_668670952
Fotografia: shutterstock.com

Oznacza to, że stałemu widzowi House of Cards Netflix nie zaproponuje np. romantycznej komedii. Jak się okazuje, nad „polecanymi” nie czuwają wyłącznie skomplikowane algorytmy, a prawdziwi ludzie. To oni są właśnie poszukiwani. By postawić swoje pierwsze kroki w tej godnej pozazdroszczenia branży, trzeba przede wszystkim być gotowym do spędzania długich godzin przed telewizorem.

Idealny kandydat ma też szeroką wiedzę, ponad 5-letnie doświadczenie i wykształcenie w branży filmowej i / lub telewizyjnej, potrafi pisać efektywnie z dbałością o szczegóły – czytamy w treści ogłoszenia.

Miłośnicy Netflixa przecierają oczy ze zdumienia i już aktualizują swój życiorys. Aplikacje można składać za pośrednictwem strony serwisu w zakładce Praca.

Zobacz także: Najbardziej oczekiwane premiery serialowe 2018. Ten rok zapowiada się ekscytująco

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów