Kuba Wojewódzki oburzył Szroeder tym pytaniem. "Mogę to wyciąć". Ostro zareagowała

Anna Respondek 13.09.2017
Natalia Szroeder i Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram/natalia_szroeder

Czy Wojewódzki zna jeszcze jakieś granice?

Kuba Wojewódzki szczyci się tym, że może zapytać swoich gości o wszystko i prowadzić z nimi rozmowy na takim poziomie, na jaki akurat ma ochotę. We wtorkowym odcinku show gościł między innymi Adama Kszczota, polskiego lekkoatletę i medalistę mistrzostw Europy oraz młodą piosenkarkę Natalię Szroeder, której cierpliwość została wystawiona w programie na niezłą próbę. 

Szroeder na polskiej scenie jest od 4. roku życia. Jako mała dziewczynka wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola" i od tamtego czasu jej życie związane jest z muzyką. Piosenkarka zgodziła się na udział w show, ponieważ jest w trakcie promowania nowego singla pod tytułem "Zaprowadź mnie", który został nagrany do polskiego filmu dla dzieci "Tarapaty". 

Niestety przewodnim tematem rozmowy między showmanem a piosenkarką nie były jej umiejętności. Wojewódzki od samego początku nakierował dyskusję na zupełnie inne tory, rzucając w stronę młodej dziewczyny różne podteksty seksualne i pytając ją o sprawy intymne. Zaczęło się od stroju artystki, która wybrała dość ryzykowny kombinezon. 

Modlę się, żeby ci to opadało. Postaram się patrzeć ci w oczy, ale jakby mi wzrok opadał, to się nie dziw - zaczął Wojewódzki. 

Szroeder była nieco zażenowana takim obrotem sprawy, próbowała wytłumaczyć, że nie sądziła, że góra będzie tak opadać. Potem było już tylko gorzej. Wojewódzki zaczął ją wypytywać o chłopaka. Dziewczyna starała się odpowiadać wymijająco, jednak ostatecznie przyznała, że teraz z nikim się nie spotyka, a jej "ideał" powinien być inteligenty, zabawny, wrażliwy i słyszeć muzykę.  

W jakim wieku rozpoczęłaś życie seksualne? - zapytał chwilę później.

Szroeder zdecydowanie odpowiedziała, że nie jest to miejsce na takie rozmowy. Wyglądało na to, że czuła się coraz bardziej zawstydzona. Przyznała, że jest bardzo grzeczną osobą, bała się nawet SMS-a od mamy, na temat stroju, w jakim wystąpiła. Pomimo tego wyznania, Wojewódzki nie odpuszczał i wytoczył ostateczny cios. 

Natalia, chcesz, to wytnę to, ale ja tak czuję na nochal, mnie się wydaje, że ty jeszcze jesteś dziewicą - zapytał i spokojnie czekał na odpowiedź. 

Piosenkarka zmieszana równie mocno, jak siedzący obok niej Adam Kszczot, po raz kolejny powiedziała, że nie będzie o tym rozmawiała. 

Mówiłam, że nie będę się wypowiadała na takie tematy. Zostawiam to wam. Byłam w związku trzy lata z chłopakiem. To oczywiście o niczym nie świadczy. Nawet jeżeli jestem, to jeszcze mam bardzo dużo czasu do tego, żeby nie być - stwierdziła. 

Całą rozmowę Wojewódzki spuentował stwierdzeniem, że Szroeder trafiła do złego towarzystwa. 

Mama to będzie oglądała? Zobaczy gołą córkę w podejrzanym towarzystwie, która przeklina - zakończył. 

Jak Wam się podobała ta rozmowa? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów