Katarzyna Dąbrowska odchodzi z "Na dobre i na złe"! Opublikowała oświadczenie i podała powody

Zuzanna Morska 04.10.2019
Obsada serialu "Na dobre i na złe"
Fotografia: instagram.com/nadobreinazle.official

Aktorka po 11 latach żegna się z popularną produkcją. Wiemy, dlaczego się na to zdecydowała.

Mamy dla was smutną wiadomość. Potwierdziły się krążące od jakiegoś czasu plotki - jedna z głównych bohaterek serialu "Na dobre i na złe" odchodzi z produkcji! Mowa o Katarzynie Dąbrowskiej, która przez ostatnie 11 lat wcielała się w serialu w postać Wiktorii Manueli Consalidy!

"Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska odchodzi z serialu

Katarzyna Dąbrowska przez wiele ostatnich lat związana była z popularną produkcją. "Na dobre i na złe" emitowane jest od 20 lat, a ona grała w nim od 11. Teraz aktorka oficjalnie potwierdziła, że rozstaje się z formatem.

To prawda, w lipcu zakończyłam naszą wieloletnią współpracę, a w październiku wyemitowane zostaną ostatnie odcinki z moim udziałem. Wiki będzie układać sobie życie na nowo i z dala od Leśnej Góry. Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie. Dostałam szansę zagrania ekscentrycznej Wiktorii Consalidy, półkrwi Hiszpanki, postaci złożonej i bardzo kolorowej. Dziękuję tu szczególnie producentowi, Panu Tadeuszowi Lampce, który angażując mnie do tej roli, pomimo ewidentnego braku hiszpańskich warunków, wykazał się nie lada wyobraźnią i odwagą. Zżyłam się z Wiktorią i z całą Leśną Górą. Będę tęsknić za ekipą, za ludźmi, którzy tworzą ten serial, bo przez lata byli nie tylko współpracownikami, ale stali się także moimi przyjaciółmi - napisała w oświadczeniu, które zamieściła na Instagramie.

Widzowie pytali też, skąd taka decyzja aktorki. Dąbrowska wyjaśniła powód swojego odejścia.

Pora jednak na zmiany, pora iść naprzód... Wierzę bowiem, że zmiana to rozwój. Mam nadzieję, że będziecie mnie nadal wspierać i trzymać za mnie kciuki! - dodała.

Będzie wam brakowało tej postaci?

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów